Keystone logo
Warsaw School Of Computer Science Master of Science in IT Project Management
Warsaw School Of Computer Science

Master of Science in IT Project Management

Warsaw, Polska

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7910 / per course *

W kampusie

* Opłata początkowa 1500 euro + 100 euro opłata za wstęp

Wstęp

Program Master of Science in IT Project Management oferuje studentom wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwiązywania rzeczywistych problemów związanych z zarządzaniem projektami IT. Zarządzanie projektami to dyscyplina organizowania, zabezpieczania i zarządzania zasobami tak, aby zakończyć projekt w określonym zakresie, czasie, kosztach i ograniczeniach jakościowych przy akceptowalnym poziomie ryzyka. Program Master of Science in Project Management, wraz z cennymi kwalifikacjami akademickimi, zapewnia studentom profesjonalną wiedzę niezbędną do planowania i realizacji szeregu projektów informatycznych oraz unikania typowych pułapek związanych z niedotrzymaniem terminów i źle zarządzanymi zasobami.

Ponadto program umożliwia studentom zdobycie doświadczenia w obecnie dostępnych metodologiach zarządzania projektami oraz wprowadza nowe rozwiązania w zakresie narzędzi wspierających decyzje zarządcze, takich jak symulacje i techniki sztucznej inteligencji. Ze względu na ewoluujący charakter dyscypliny studenci są uczeni koncepcji i umiejętności niezbędnych do opracowania nowych lub udoskonalenia istniejących procedur rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem projektami.

Program składa się z następujących przedmiotów podstawowych i specjalistycznych:

Główne tematy

 • Modelowanie i analiza systemów informatycznych
 • Przetwarzanie rozproszone
 • Zaawansowana inżynieria oprogramowania
 • Zaawansowane projektowanie zorientowane obiektowo
 • Zaawansowane systemy baz danych
 • Eksploracja danych
 • Systemy mobilne
 • Podstawy Zarządzania
 • Praktyki specjalistyczne
 • Seminaria dyplomowe

Przedmioty specjalistyczne

 • Główne metodyki zarządzania projektami
 • Zarządzanie usługami IT i metodologie zarządzania jakością IT
 • Integracja i zarządzanie usługami
 • Zwinne metodyki zarządzania projektami

Ogólne informacje o strukturze kursu

Studia magisterskie z zakresu IT Project Management oferowane przez naszą Uczelnię trwają dwa pełne lata (4 semestry). Oferujemy kurs w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, ale zajęcia będą organizowane wieczorami (od 16:15 do 21:30) w dni tygodnia dla studentów studiów stacjonarnych, aby studenci mogli znaleźć zatrudnienie/staże w Polsce. Studenci ze statusem studenta stacjonarnego NIE potrzebują pozwolenia na pracę w Polsce. Studenci zaoczni będą studiować również wieczorami w tygodniu iw weekendy (godziny dzienne) - co drugi tydzień.

Są dwa semestry w roku, aw każdym semestrze studenci biorą udział w kilku przedmiotach o różnym stopniu zaliczenia. Nasz program nauczania jest tak skonstruowany, że na koniec roku od jednego ze studentów oczekuje się uzyskania 120 ECTS na studiach magisterskich z zakresu Zarządzania Projektami Informatycznymi.

Semestr zimowy trwa od października do połowy lutego (z zimową sesją egzaminacyjną w drugiej połowie stycznia i lutym).

Semestr letni trwa od połowy lutego do końca czerwca z letnią sesją egzaminacyjną w drugiej połowie czerwca.

Studenci mają możliwość ponownego zdawania niezaliczonych egzaminów w dwóch dodatkowych sesjach egzaminacyjnych.

W ciągu roku akademickiego są dwa krótkie wakacje: przerwa świąteczno-noworoczna (1 lub 2 tygodnie) oraz przerwa wielkanocna (1 tydzień). Od początku lipca do końca września trwa długa przerwa letnia.

Rekrutacja

O szkole

pytania