Keystone logo
Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Wstęp

111955_111913_WSCS_school_building.jpg

Dlaczego WSCS

WSCS jest jedyną uczelnią w Polsce, w której członkowie Rady Doradczej Rektora są jednocześnie dyrektorami generalnymi największych światowych firm informatycznych, takich jak Microsoft, Hewlett-Packard, Cisco, Intel, IBM i Oracle.

Nasza Szkoła jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się prywatnych uczelni, która jest także wyjątkowa ze względu na to, że oferujemy studia w jedynej dziedzinie nauki - informatyki!

Głównym celem edukacyjnym WSCS jest wyposażenie studentów w wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne niezbędne do osiągnięcia zawodu w ramach wybranej specjalizacji informatycznej. Szkoła oferuje również swoim studentom bezpłatne i płatne kursy i warsztaty, które dodatkowo zwiększą ich umiejętności i wzbogacą ich doświadczenie jako specjalistów IT. Szkoła regularnie współpracuje z największymi firmami IT, które z kolei oferują naszym studentom i absolwentom bezpłatne i płatne staże, które są częścią programu nauczania i umożliwiają studentom sprawdzenie własnych umiejętności w prawdziwym świecie związanym z IT. Szkoła uczestniczy w międzynarodowych projektach organizowanych przez największe firmy IT, takie jak IBM Scholars Program, Microsoft IT Academy, Cisco Networking Academy, Oracle Academic Initiative i SAP Academic Project.

WSCS ma 4 sale z miejscami dla 130 studentów, 12 laboratoriów, w tym nowoczesne laboratoria sieciowe zbudowane zgodnie ze standardami Cisco i laboratorium grafiki komputerowej, 6 sal seminaryjnych, salę konferencyjną, kawiarnię studencką i bar, siłownię, bibliotekę i czytelnię, a także archiwa i inne urzędy administracyjne.

Jeśli naprawdę chcesz studiować informatykę i pracować w sektorze IT w miejscu poświęconym wyłącznie tej dziedzinie nauki, to Warsaw School Of Computer Science jest właściwym miejscem do rozpoczęcia kariery!

Funkcje kampusu

    Lokalizacje

    • Warsaw

      Marka Edelmana 17, 00-169 Warsaw, Poland, 03, Warsaw

      pytania