Keystone logo
Warsaw College of Promotion

Warsaw College of Promotion

Warsaw College of Promotion

Wstęp

Warsaw College of Promotion

Promocja, media

Uniwersytet dąży do kształcenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zapewnia im solidną wiedzę teoretyczną i zaawansowane umiejętności zawodowe, odpowiadające oczekiwaniom rynku pracy. Tworzymy mobilnych i elastycznych specjalistów, odpowiednich dla nowych możliwości zatrudnienia. Nasz cel edukacyjny najlepiej opisuje łacińskie motto Uniwersytetu „Consilio Manuque” (z rozwagą i adekwatnością).

Edukacja w naszej Uczelni opiera się na oryginalnych programach i planach studiów przeznaczonych dla indywidualnych specjalizacji. 16-letnie doświadczenie w edukacji, gruntowne badania i elastyczne podejście do zmian pozwalają nam wyeliminować szereg wiedzy i umiejętności, które mogą nie mieć znaczenia dla przyszłego rynku pracy i sprawić, że proces kształcenia będzie dostosowany do potrzeb każdej osoby student.

117311_pexels-photo-669615.jpeg

Formy studiów

Edukacja na naszym Uniwersytecie ma formę wykładów, zajęć, seminariów, kursów językowych i warsztatów. Formy kursów są dostosowane do konkretnych przedmiotów i nauczanych umiejętności. Studenci mogą również uczestniczyć w regularnych konsultacjach z wykładowcami. Nowoczesny program nauczania skoncentrowany na umiejętnościach praktycznych nie może być realizowany bez niezbędnych urządzeń, w tym aplikacji komputerowych, z których uczeń będzie musiał korzystać po zatrudnieniu.

Kadra nauczycielska

Samouczki na Uniwersytecie prowadzone są przez ponad 100 wykładowców, w tym większość profesorów i lekarzy. Pracownicy Uniwersytetu są specjalistami, którzy aktywnie angażują się w swoje dziedziny zawodowe i dlatego są odpowiedzialni za wdrażanie szkoleń zawodowych.

Ocena jakości

Wysoka jakość edukacji to nasz główny problem. W 2016 r. Uczelnia uzyskała pozytywną akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej, a akredytacja obowiązuje do 2023 r.

Dobrze się bawię

Studenci w promocji, media

Lokalizacje

 • Warsaw

  Al. Jerozolimskie str. 44, 00-024, Warsaw

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania