Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Wstęp

Ponad 100 lat doskonałości akademickiej

Waldorf University to przyjazna, prywatna szkoła sztuk wyzwolonych położona w centrum pięknego Forest City w stanie Iowa. Od ponad 100 lat Waldorf jest kamieniem węgielnym w życiu tysięcy ludzi, stanowiąc solidną podstawę sukcesu wśród uczniów, ich rodzin i społeczności.

Od swojego powstania w 1903 roku Waldorf jest liderem w dziedzinie innowacji akademickich, wytyczając szlaki dla przyszłych pokoleń. Oferując litanię certyfikatów, programów licencjackich i magisterskich, Waldorf ma szansę dla każdego, kto chce poprawić swoje życie akademickie, osobiste lub zawodowe.

W Waldorf wierzymy, że prawdziwie wszechstronna edukacja obejmuje nie tylko studia akademickie, ale także udział w sztuce, wychowaniu fizycznym i nie tylko. Nasz tętniący życiem kampus roi się od studentów z całego świata, którzy wybrali Waldorf, aby pomóc im osiągnąć swoje cele edukacyjne.

Nasi wykładowcy i pracownicy współpracują ze studentami jeden na jeden, aby upewnić się, że są pewni siebie i zdolni do osiągnięcia pełnego potencjału, zapewniając zachętę na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy wolisz uczyć się w tradycyjnej sali lekcyjnej, czy też elastyczność zdobywania dyplomu przez Internet, pochwalamy Cię za decyzję o rozwoju swojego życia poprzez edukację.

Witamy w Waldorf. Jesteśmy wojownikami!

Cztery filary

Te cztery filary opisują doświadczenie Waldorf University: Tradycja, Pasja, Społeczność i Sukces. Są fundamentem historii Waldorfa, odzwierciedlają teraźniejszość Waldorfa i aspiracje do przyszłości Waldorfa.

TRADYCJA

Założony w 1903 roku, podstawowymi atutami Uniwersytetu Waldorf jest historia i silny system wartości. Nasi założyciele cenili sobie służbę na rzecz społeczności - i to się nie zmieniło. Nasza długowieczność wynika z doskonałości akademickiej, solidnych tradycji w sztukach plastycznych i szerokiego programu lekkoatletycznego. Ale co najważniejsze, rozumiemy to doświadczenie jako dar od Boga, który wiąże się z odpowiedzialnością za służenie światu.

PASJA

W przeszłości i teraźniejszości nasi studenci sprawiają, że Waldorf University jest tym, czym jest dzisiaj i czym będzie w przyszłości. Dzięki studentom z każdego stanu i wielu krajów na kampusie, Waldorf University docenia różnorodność, jaką nasi studenci wnoszą do naszej społeczności uczącej się i wzbogacenie, jakie przynosi nam wszystkim. Zachęcamy naszych studentów do realizowania wszystkich swoich pasji - pozalekcyjnych, opartych na wierze, skupionych na akademickich lub innych - ponieważ wiemy, że dobrze wychowani ludzie są wszechstronni. Wielu naszych studentów online wie, że to prawda, ponieważ już żonglują rodziną, pracą, a teraz swoją pasją do osiągania celów edukacyjnych.

Nasi wykładowcy i pracownicy są dumni z nauczania i obsługi naszych studentów. Niosą i wpajają wartości, tradycje i misję Uniwersytetu Waldorf. W klasie lub poza nią, w kampusie lub w Internecie, jesteśmy dumni z tego, że pomagamy naszym uczniom realizować ich pasje, osiągać cele edukacyjne i zostawiać Waldorf z solidnymi fundamentami do rozpoczęcia kariery.

SPOŁECZNOŚĆ

Kampus Uniwersytetu Waldorf, położony w samym sercu Forest City w stanie Iowa, jest fundamentem naszego Narodu Wojowników. Z globalnym zasięgiem poza kampusem, nasza społeczność obejmuje jedność i społeczność. Od pierwszego wejścia do kampusu lub rozmowy telefonicznej z pracownikiem, studenci od razu napotykają na coś wyjątkowego, czyli społeczność Waldorf. Budując wspólne wspomnienia i wiedzę, rozwijamy wyjątkową lojalność wobec fioletu i złota.

SUKCES

Stojąc na czele zmian od samego początku, Waldorf University zawsze opierał się na innowacjach szkolnych. Nasze podejście łączy tradycyjne warunki klasowe z najnowszymi kursami online, zapewniając wszystkim naszym studentom - niezależnie od tego, czy są w Forest City - doświadczenie akademickie, które odpowiada ich potrzebom. Nasi uczniowie są wojownikami pod każdym względem. Definiujemy sukces jako triumf ludzkiego ducha - i wykorzystujemy nasze sukcesy, by służyć innym.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Forest City

    South 6th Street,106, 50436, Forest City

    pytania