Keystone logo
w.academy

w.academy

w.academy

Wstęp

w.academy

w.academy wynajęła oddział Sida Academy specjalizujący się w Master i Executive Master, który w niedalekiej przyszłości zintegruje platformę w.academy z metodami, podejściami, produktami i rozwiązaniami szkoły biznesu.

Naszą misją jest zapewnienie studentom, menedżerom, firmom i instytucjom publicznym pełnej obsługi działań edukacyjnych, takich jak kształcenie ustawiczne i specjalizacja, Executive Masters, University Masters i Full Masters.

Zajęcia odbywają się na różne sposoby: od zajęć fizycznych po transmisje na żywo, od korepetycji po coaching z wykorzystaniem najlepszych metod nauczania, takich jak odgrywanie ról, odwrócona klasa, wspólne uczenie się, edukacja rówieśnicza i korzystanie z laboratoriów.

Wartość dodaną uzyskuje się dzięki mieszanemu i ustrukturyzowanemu badaniu, cyfrowemu badaniu dostosowanemu do naszych uczniów.

Sida Group

Grupa Sida od ponad 30 lat świadczy usługi doradztwa menedżerskiego dla firm i instytucji. Grupa Sida wspiera zarządzanie we wszystkich jego fazach, począwszy od strategicznych, takich jak finanse i kontrola, zasoby ludzkie, organizacja, po fuzje i przejęcia oraz internacjonalizację.

websolute

Innowacyjny PMI notowany na AIM Italia, Websolute to jedna z najważniejszych włoskich firm cyfrowych w dziedzinie komunikacji, technologii cyfrowej oraz marketingu cyfrowego i handlu.

Lokalizacje

 • Ancona

  Via Luigi Albertini, 36, 60131, Ancona

 • Rome

  Clivo di Monte del Gallo n.48, 00165, Rome

  • Bologna

   Bologna, Włochy

   • Pesaro

    Pesaro, Włochy

    pytania