Keystone logo
Voxel School Máster en Concept Art
Voxel School

Máster en Concept Art

Madrid, Hiszpania

10 Months

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Mieszany, W kampusie

Wstęp

Rozwija zdolności techniczne i artystyczne pierwszego poziomu w celu zajęcia się artystyczną konceptualizacją projektów gier wideo, filmów i reklam w ich fazach przedprodukcyjnych.

Zdobądź wysoce specjalistyczne szkolenie w zakresie projektowania, przedprodukcji części wizualnej i kierownictwa artystycznego cyfrowego projektu kreatywnego.

Na studiach magisterskich zgłębiaj techniki cyfrowego rysowania i malowania za pomocą profesjonalnego oprogramowania do edycji i cyfrowego przetwarzania obrazu, ucząc się także wdrażania narzędzi 3D, które ułatwią Twoje procesy produkcyjne.

Tytuł magistra obejmuje warsztaty projektowe, podczas których będziesz miał możliwość opracowania profesjonalnego portfolio, a także bycia częścią multidyscyplinarnego zbiorowego projektu szkoły, dzięki któremu możesz wyeksponować swoją pracę w branży, uczestniczyć w targach, konkursach i profesjonalne festiwale.

Będziesz mógł skupić się na wielu różnych sektorach, takich jak gry wideo, filmy animowane, filmy akcji na żywo, seriale, komunikacja wizualna i reklama.

Czy są to oficjalne tytuły?

W przypadku studiów magisterskich są to studia własne, których celem jest połączenie studenta z branżą zarówno poprzez nauczycieli, jak i projekty z firmami.

W przypadku stopni magisterskich na Uniwersytecie Complutense w Madrycie są to stałe programy szkoleniowe nadawane przez Uniwersytet Complutense w Madrycie.

Hiszpański uniwersytet przyznaje dwa rodzaje stopni magisterskich: tytuł magistra uniwersyteckiego i tytuł magistra szkolenia stałego. Pierwszy typ jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą uzyskać stopień doktora, a następnie karierę pedagogiczną na uniwersytecie. Drugi typ, do którego zaliczają się kwalifikacje Voxel School , jest pomyślany jako kwalifikacja zawodowa, która łączy ucznia z tkanką przemysłową w celu znalezienia w niej pracy.

Rekrutacja

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania