Keystone logo
Voxel School

Voxel School

Voxel School

Wstęp

Uniwersyteckie Centrum Sztuki Cyfrowej Voxel School jest wiodącym ośrodkiem kapitału prywatnego w swojej okolicy. Założona w 2016 roku, zarządzana jest przez profesjonalistów z branży animacji, gier wideo, filmu, efektów wizualnych i nowych technologii, którzy od ponad dekady są silnie związani z zarządzaniem i dydaktyką uczelni.

Voxel School stara się być użytecznym narzędziem dla społeczeństwa w rozwoju nowych obszarów związanych ze sztuką cyfrową, zawsze dostosowanych do aktualnej rzeczywistości pracy i odpowiadających gospodarce cyfrowej. W tym celu szkoła koncentruje się głównie na przyciąganiu do nauczania najlepszych specjalistów i koncentruje swoje wysiłki na zapewnieniu swoim uczniom wysokiej jakości doświadczenia.

Centrum Uniwersyteckie zawarło ważne strategiczne sojusze w zakresie powiązań uczelni z biznesem. Wśród nich sojusz z Sony PlayStation Iberia wyróżnia się nauczaniem studiów uniwersyteckich na terenie kraju, co zapewnia wspólną pracę na rzecz integracji uczniów Voxel School w środowisku profesjonalnych gier wideo, będąc jedynym ośrodkiem edukacyjnym zatwierdzonym na arenie międzynarodowej jako Partner PlayStation.

Voxel School to ośrodek uniwersytecki przy Uniwersytecie w Deusto , na mocy umowy o współpracy z Uniwersytetem Complutense w Madrycie, oferujący oficjalne stopnie uniwersyteckie w obszarach gier 3D i wideo, filmu i reklamy oraz projektowania i ilustracji, a także zawodowe stopnie magisterskie w tych samych obszarach.

Lokalizacje

  • Madrid

    Calle de los Vascos, 25, 28040, Madrid

pytania