Keystone logo
VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

Wstęp

Bycie na polu edukacji oznacza przygotowanie do zmian, nauka to ciągły ruch.

Jeśli dodamy do tej zasadniczej cechy szybkość, jakiej doświadczamy w dzisiejszych zmianach społecznych, kiedy mówimy o metodzie nauczania, musimy zacząć od stwierdzenia, że wszystko jest możliwe.

Zaczynamy od oczywistego: język pozwala nam się komunikować. Dlatego nauka drugiego języka musi mieć komunikację jako główną oś. Zachęcamy naszych uczniów do komunikowania się w języku hiszpańskim, nasza metoda kładzie wyraźny nacisk na komunikację. Oprócz tego celu dydaktycznego wierzymy w moc zanurzenia w społeczności hiszpańskojęzycznych. Kiedy uczniowie są zanurzeni w języku, którego chce się nauczyć, wszystko, czego uczą się na zajęciach, ma zawsze zastosowanie w różnych kontekstach życia codziennego. Ta ciągła ekspozycja komunikuje potrzebę silnej motywacji, a tym samym znacznie zwiększa ich szanse na naukę.

W VOS wykorzystujemy edukacyjną moc tego zanurzenia w języku: brak pozornych realiów, wykorzystujemy rzeczywistość z całą mocą, zarówno w klasie, jak i poza nią (w e-learningu jest to również możliwe: hiszpańskie zanurzenie może być prawie w całości osiągnięte za pośrednictwem sieci społecznościowej).

Ta wiedza jest kontynuowana w cotygodniowych warsztatach i zajęciach kulturalnych, które sprawiają, że każdy dzień staje się kulturalną przygodą z językiem hiszpańskim.

Projektując nasz program edukacyjny i planując każdą lekcję hiszpańskiego, jesteśmy bardzo świadomi kluczowego faktu, że „na naukę wpłynęła technologia”. Zmienia to praktykę nauczania, rolę ucznia, czym jest wiedza i przede wszystkim to, co robimy, aby ludzie się uczyli.

Lokalizacje

 • 1906

  Marcelo Torcuato de Alvear,1459, C1060, 1906

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania