Keystone logo
Virginia Commonwealth University, School of Education Master of Education (M.Ed.) ze specjalizacją w doradztwie i sprawach studenckich w college'u
Virginia Commonwealth University, School of Education

Master of Education (M.Ed.) ze specjalizacją w doradztwie i sprawach studenckich w college'u

Richmond, Stany Zjednoczone

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8025 / per semester *

W kampusie

* Mieszkaniec stanu Wirginia, opłata za pełny etat (9-15 punktów)

Wstęp

M.Ed. in Counselor Education ze specjalizacją w doradztwie uniwersyteckim i sprawach studenckich to 60-godzinny program mający na celu przygotowanie doradców dla szkolnictwa wyższego i agencji społecznych w całej Wirginii i kraju. Stężenie doradztwa i spraw studenckich w college'u zapewnia studentom specjalistyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do zatrudnienia jako specjaliści ds. studentów w szkolnictwie wyższym. Ukończenie programu wymaga co najmniej dwóch lat nauki.

Wydział dokłada wszelkich starań, aby pomóc studentom w zindywidualizowaniu programu studiów magisterskich, aby dopasować go do ich potrzeb zawodowych i zainteresowań. Indywidualizacja ma jednak miejsce w środowisku uzasadnionych ograniczeń związanych z wymogami instytucjonalnymi, akredytacyjnymi i licencyjnymi. Członkowie wydziału postrzegają każdy program jako coś więcej niż tylko zbiór kursów, a studenci powinni planować wszystkie prace programowe ze swoimi doradcami wydziałowymi.

Rekrutacja

Program

Rankingi

Wynik programu

Opłata za program

O szkole

pytania