Keystone logo
© Virginia Commonwealth University
Virginia Commonwealth University, School of Education

Virginia Commonwealth University, School of Education

Virginia Commonwealth University, School of Education

Wstęp

Niezależnie od tego, czy Twoje cele zawodowe obejmują zaangażowanie w podmioty non-profit, szkolnictwo wyższe, K-12 lub rządowe, programy akademickie VCU School of Education przenoszą naukę na nowy poziom. Jako 16. najlepsza publiczna szkoła edukacji absolwentów i 10. najlepszy mistrz online w edukacji na podstawie U.S. News and World Report (2023), robimy rzeczy inaczej. Na Virginia Commonwealth University (VCU) jesteśmy NIEZNANI. Przekształcanie życia. Obsługujące społeczności. Learning Elevated. To coś więcej niż aspiracyjne hasło. To jest nasz cel. Nasze wartości to innowacyjność, integracja, skupienie na społeczności i współpraca, które kierują nami codziennie, a różnorodność, sprawiedliwość, integracja i dostęp są w centrum naszej pracy. W Szkole Edukacji VCU, chodzimy na spacer. Chodź z nami na spacer. VCU został uznany cztery lata z rzędu za mistrza różnorodności przez magazyn INSIGHT Into Diversity, a my podążamy za nim w Szkole Edukacji VCU z 32% studentów SOE identyfikujących się jako mniejszości rasowe. Nasz wydział i pracownicy są znani na całym świecie jako liderzy w badaniach edukacyjnych i instrukcji, i przynoszą lata rzeczywistego doświadczenia do klasy. Badania pokazują, że różnorodność napędza doskonałość, a dzięki naszemu ponad 37,4 mln dolarów zewnętrznego finansowania wspierającego badania, mamy duży wpływ na kwestionowanie status quo. VCU jest zaliczany do 30 najbardziej innowacyjnych uczelni publicznych przez U.S. News and World Report, a Szkoła Edukacji zajmuje miejsce #13 zaangażowania szkoły przez National Science Foundation. Jeśli jesteś gotowy, aby być UNstoppable, dołącz do naszej społeczności już dziś.

Wizja

Być liderem w reagujących, zorientowanych na potrzeby i opartych na badaniach praktykach edukacyjnych, które zmieniają życie tych, którym służymy w naszych społecznościach, zwłaszcza tych, którzy byli historycznie zmarginalizowani.

Misja

Rozwijamy naukę i wiedzę poprzez wpływowe badania, nauczanie i zaangażowanie, aby zapewnić naszym studentom, profesjonalistom i społecznościom narzędzia do tworzenia postępowych zmian. Przygotowujemy i wspieramy profesjonalistów do prowadzenia zmian i informowania o polityce i praktyce społecznej, gospodarczej, zdrowotnej i edukacyjnej.

Wartości

  • Innowacyjny - Kultywuj odkrywanie, kreatywność, oryginalność, pomysłowość i talent.
  • Inclusive - Zapewnienie klimatu wzajemnego zaufania i szacunku, w którym osoby o różnym pochodzeniu kulturowym, tożsamości, zdolnościach i doświadczeniach życiowych są przyjmowane, angażowane i wzmacniane w celu osiągnięcia doskonałości i sukcesu.
  • Community-focused - Buduj świadome/intencjonalne relacje z otaczającą Cię społecznością i angażuj się w działania, które skupiają się na potrzebach jej mieszkańców.
  • Współpraca - Wspieranie kolegialności i współpracy z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu rozwoju nauki, badań i usług.

Lokalizacje

  • Richmond

    West Main Street,1015, 23220, Richmond

pytania