Keystone logo
Villanova University Online

Villanova University Online

Villanova University Online

Wstęp

The Villanova School of Business jest wiodącą instytucją edukacyjną, która oferuje programy studiów licencjackich, magisterskich i executive. Założona w 1922 roku VSB znana jest z akademickiego rygoru, kreatywności i innowacji, praktycznych możliwości uczenia się i usług, solidnego ugruntowania w dziedzinie etyki i stosowanej edukacji, która przygotowuje studentów do wybitnych liderów i globalnych obywateli w ciągle zmieniających się, złożonych i szybki świat biznesu.rawpixel / Unsplash

two people handshaking above table with laptop

O Uniwersytecie Villanova

Uniwersytet Villanova, koedukacyjna instytucja rzymskokatolicka, została założona przez Zakon św. Augustyna w 1842 r. W Villanova w Pensylwanii. Villanova zapewnia doskonałą edukację zakorzenioną w sztukach wyzwolonych; wspólne zaangażowanie w augustiańskie ideały prawdy, jedności i miłości; i społeczność oddana służbie innym.

Szeroki zakres studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych są oferowane przez sześć uniwersytetów Uniwersytetu: College of Liberal Arts and Sciences, Villanova School of Business, College of Engineering, College of Nursing, College of Professional Studies, as a także na Uniwersytecie Villanova w Charles Widger School of Law. Z całkowitą rekrutacją, która przewyższa 10.000 studentów studiów licencjackich, magisterskich i prawniczych, Villanova jest najstarszym i największym katolickim uniwersytetem w stanie Pensylwania.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Villanova

    Villanova, Stany Zjednoczone

    Programy

      pytania