Keystone logo
Vietnam National University System Ho Chi Minh City University of Science

Vietnam National University System Ho Chi Minh City University of Science

Vietnam National University System Ho Chi Minh City University of Science

Wstęp

Witamy na University of Science, jednym z sześciu szanowanych członków Wietnamskiego Narodowego Systemu Uniwersyteckiego w Ho Chi Minh City. Historia naszej uczelni rozpoczęła się w 1941 roku wraz z utworzeniem Indochina College of Science, który w 1956 roku stał się Wydziałowym Uniwersytetem Naukowym w Sajgonie. Dzięki współpracy z Wydziałem Literatury w 1977 roku nasza instytucja została przemianowana na University Hochiminh City.

General City University został podzielony na Uniwersytet Nauk Przyrodniczych i Uniwersytet Nauk Społecznych i Humanistycznych w 1996 roku, stając się następnie dwoma wspólnymi członkami Wietnamskiego Uniwersytetu Narodowego w Ho Chi Minh City.

Wietnamski National University System Ho Chi Minh City - Uniwersytet Nauk odziedziczył i stale dążył do tego, aby stać się doskonałą instytucją edukacyjną i badawczą w zakresie nauk podstawowych i technologii stosowanych w Wietnamie. Mamy ponad piętnaście tysięcy studentów studiów licencjackich i magisterskich realizujących 52 programy licencjackie i 32 magisterskie. Zapewniamy doskonałe środowisko badawcze w edukacji, aby zaszczepić w każdym uczniu pasję do nauki i odpowiedzialność społeczną.

Lokalizacje

  • Ho Chi Minh City

    10.76313433430251, 106.68218242633345, , Ho Chi Minh City

    pytania