Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Teaching and Learning (Primary) - MTchLrn(Primary)
Victoria University of Wellington

Master of Teaching and Learning (Primary) - MTchLrn(Primary)

Wellington, Nowa Zelandia

9 Months

Język angielski

Pełny etat

15 Nov 2024

17 Feb 2025

NZD 14 563 / per course

W kampusie

Wstęp

Zostań nauczycielem i zmień świat na lepsze. Zdobądź kwalifikacje zawodowe w zakresie nauczania w szkole podstawowej.

Zdobądź umiejętności i wiedzę potrzebne do tworzenia pozytywnych, integracyjnych środowisk edukacyjnych i zostań pewnym siebie i skutecznym nauczycielem. Staniesz się agentem zmian na rzecz edukacji i dobrostanu dzieci i młodzieży.

Nauka w klasie

Master of Teaching and Learning (Primary) to 10-miesięczny program w pełnym wymiarze godzin z 35 tygodniami w klasie. To cenne doświadczenie rozwinie twoje umiejętności i pozwoli ci zobaczyć, jak teoria i praktyka są ze sobą powiązane w twoim rozwoju jako nauczyciela.

Praktyki w klasie odbywają się głównie w szkole goszczącej, gdzie przez 22 tygodnie będziesz spędzać dwa dni w tygodniu u boku nauczyciela mentora w klasie. W każdym z tych tygodni będziesz mieć również dwa dni zajęć w kampusie, podczas których będziesz omawiać, krytykować i poszerzać swoją wiedzę.

Ponadto będziesz mieć 13 tygodni praktyki w pełnym wymiarze godzin, w tym cztery tygodnie w innej szkole. Praktyka w pełnym wymiarze godzin w szkole przyjmującej obejmuje osiem tygodni w drugiej połowie roku, aby poszerzyć i pogłębić swoje doświadczenie w nauczaniu.

Doświadczenie w nauce

Tygodniowo możesz spędzić na nauce od 40 do 50 godzin. Kursy odbywają się w trzech trymestrach, od lutego do listopada. Do zajęć stosuje się mieszane podejście poprzez połączenie zajęć bezpośrednich i online.

Wszyscy uczniowie będą wspierani przez profesjonalną społeczność edukacyjną (składającą się z 8-10 rówieśników) i mentora akademickiego.

Wsparcie dla studentów

Victoria University of Wellington to przyjazne miejsce, w którym dostępne są różnego rodzaju zasoby i wsparcie, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać czas spędzony tutaj.

Rekrutacja

O szkole

pytania