Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Science w formie zajęć i pracy dyplomowej - MSc
Victoria University of Wellington

Master of Science w formie zajęć i pracy dyplomowej - MSc

Wellington, Nowa Zelandia

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 10 994 / per year

W kampusie

Wstęp

Zdobądź tytuł licencjata dzięki zaawansowanym studiom naukowym na poziomie magisterskim i zostań liderem w swojej dziedzinie.

Zdobądź stopień, który jest rozpoznawany na całym świecie i przyczynia się do wiedzy w Twojej dziedzinie. Master of Science (MSc) rozwinie twoje umiejętności techniczne, laboratoryjne i akademickie, aby przygotować Cię do kariery naukowej.

Mgr zabierze Cię od dwóch do dwóch i pół roku studiów w pełnym wymiarze godzin lub do czterech lat w niepełnym wymiarze godzin. W pierwszym roku studiów magisterskich weźmiesz udział w kilku kursach związanych ze specjalistycznym obszarem tematycznym. Następnie przeprowadzisz dogłębne, nadzorowane badania przez 12-15 miesięcy i napiszesz pracę dyplomową. Podczas studiów możesz również publikować publikacje w recenzowanych czasopismach.

Aby uzyskać tytuł magistra, musisz uzyskać tytuł licencjata w odpowiednim polu, ze średnią oceną B lub wyższą w obszarze tematycznym. Możesz również kwalifikować się do wejścia, jeśli masz odpowiednią pracę lub inne doświadczenie.

Zakres programów Master

Wybierz, aby ukończyć ten program magisterski lub jeden z programów specjalistycznych magisterskich. Większość programów specjalistycznych ma 180 punktów i nie wymaga pracy dyplomowej.

Jeśli wykonałeś już licencjat (z wyróżnieniem), możesz złożyć podanie bezpośrednio do matury 120-punktowej za pomocą pracy magisterskiej.

Obciążenie pracą

Jeśli studiujesz w pełnym wymiarze godzin, możesz spodziewać się 40-45 godzin pracy tygodniowo przez większą część roku. Studenci studiów niestacjonarnych odbywający dwa kursy w trymestrze muszą pracować około 20-23 godzin tygodniowo. Upewnij się, że bierzesz to pod uwagę, jeśli pracujesz.

Rekrutacja

O szkole

pytania