Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Museum and Heritage Practice - MMHP
Victoria University of Wellington

Master of Museum and Heritage Practice - MMHP

Wellington, Nowa Zelandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

01 Dec 2024

24 Feb 2025

NZD 14 563 / per course

W kampusie

Wstęp

Rozpocznij karierę w sektorze muzeów i dziedzictwa kulturowego lub skieruj swoją dotychczasową karierę w nowym kierunku dzięki elastycznemu zakresowi kwalifikacji zawodowych i akademickich.

Przyspiesz swoją karierę w sektorze muzeów i dziedzictwa kulturowego

Zdobądź praktyczne umiejętności, wiedzę teoretyczną i doświadczenie branżowe potrzebne do pracy jako muzealnik i specjalista ds. dziedzictwa kulturowego. Wybieraj spośród elastycznej gamy kwalifikacji, które można zdobyć w ciągu jednego roku.

Połącz się

Dołącz do programu, który jest integralną częścią nowozelandzkiego sektora muzeów i dziedzictwa. Został zaprojektowany dla sektora i we współpracy z nim, aby zapewnić ci rozwój zawodowy potrzebny do kariery w GLAM (galerie, biblioteki, archiwa i muzea) lub zarządzaniu dziedzictwem.

Korzystając z bogatych zasobów kulturowych Wellington, odbędziesz liczne wycieczki terenowe i spotkasz się z ekspertami z lokalnych organizacji, a także z naukowcami z silnymi lokalnymi i międzynarodowymi sieciami, a także wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z branży.

Elastyczne kwalifikacje

Wybierz spośród szeregu elastycznych kwalifikacji i kursów, które równoważą zajęcia dydaktyczne i doświadczenie zawodowe, badania akademickie i umiejętności zawodowe, teorię i praktykę.

Kwalifikacje są częścią wielopoziomowej rodziny, z których każda liczy się do następnego kroku. Pozwala to wybrać kwalifikację, która najlepiej pasuje do aktualnej sytuacji i rozwijać ją później, jeśli chcesz.

Buduj praktyczne doświadczenie

Nauka w miejscu pracy podczas stażu w jednej z kilkudziesięciu organizacji zaangażowanych w program. Jeśli ukończysz MMHP, będziesz mieć również możliwość odbycia zaawansowanego szkolenia zawodowego i zdobycia doświadczenia zawodowego podczas dłuższego stażu.

Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, nawiążesz cenne kontakty i będziesz uczyć się od pracujących profesjonalistów.

Zanurzenie kulturowe

Zapoznaj się z tikangą maoryską podczas naszej corocznej Wānanga w Hongoeka marae. Dowiedz się o Traktacie z Waitangi i o tym, jak ukształtował on organizacje muzealne i zajmujące się dziedzictwem kulturowym w Nowej Zelandii, a także o procesach badawczych prowadzonych przez Maorysów, z ich udziałem i dla nich.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania