Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Communication - MC
Victoria University of Wellington

Master of Communication - MC

Wellington, Nowa Zelandia

9 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

21 Jan 2025

24 Feb 2025

NZD 16 187 / per course

W kampusie

Wstęp

Udoskonal swoją wiedzę na temat teorii i praktyki komunikacji dzięki Master of Communication na Victoria University of Wellington.

Szeroki zakres dla wyjątkowego celu

Skorzystaj z szerokiego zakresu wiedzy i doświadczenia uniwersytetu i skup się na unikalnej gamie przedmiotów - od komunikacji politycznej i komunikacji międzykulturowej po studia medialne, film popularny lub muzykę. Możesz także skupić się na komunikacji naukowej, specjalizacji unikalnej dla Victoria University of Wellington.

Zdecyduj się na ukończenie studiów z projektem badawczym, który koncentruje się na obszarze, który najbardziej Cię interesuje, lub stażem w odpowiedniej firmie lub organizacji.

Wiedza i krytyka

Dowiedz się, w jakim kontekście działa komunikacja i jak jest wykorzystywana do budowania i kierowania zrozumieniem.

Rozwiniesz krytyczną wiedzę w tej dziedzinie, która pozwoli ci zdekonstruować sposób, w jaki komunikacja jest wykorzystywana przez innych i twórczo zastosować te teorie i podejścia w swojej pracy.

Obciążenie pracą

Jeśli studiujesz w pełnym wymiarze godzin, możesz spodziewać się 40-45 godzin pracy tygodniowo przez większą część roku. Studenci studiów niestacjonarnych muszą pracować około 20-23 godzin tygodniowo. Upewnij się, że bierzesz to pod uwagę, jeśli pracujesz.

Rekrutacja

O szkole

pytania