Keystone logo
Victoria University of Wellington Master of Arts - MA
Victoria University of Wellington

Master of Arts - MA

Wellington, Nowa Zelandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

NZD 9212 / per course

W kampusie

Wstęp

Rozwijaj swój dyplom z wyróżnieniem dzięki zaawansowanym studiom i badaniom na poziomie magisterskim i zostań liderem w swojej dziedzinie.

Szczegółowo przestudiuj swój specjalistyczny przedmiot i skorzystaj z okazji, aby wnieść wkład w światową wiedzę w tej dziedzinie. Zwiększ swoje umiejętności krytycznego myślenia, komunikacji i rozwiązywania problemów oraz naucz się tworzyć i oceniać nowe pomysły.

Pracując z czołowymi pracownikami akademickimi w Nowej Zelandii, ukończysz pracę badawczą o objętości do 40 000 słów i staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami badawczymi.

Master of Arts zwiększy Twoje perspektywy zawodowe i otworzy drzwi do nowych możliwości. Zostań liderem w dziedzinie nauk humanistycznych lub społecznych i pomóż uczynić Nową Zelandię lepszym miejscem.

Trwanie

W przypadku studiów magisterskich realizowanych w formie pracy dyplomowej, zwykle trzeba je ukończyć w ciągu 12 miesięcy lub dwóch lat, jeśli studiuje się w niepełnym wymiarze godzin.

Obciążenie pracą

Jeśli studiujesz w pełnym wymiarze godzin, możesz spodziewać się obciążenia pracą wynoszącego co najmniej 30 godzin tygodniowo przez większą część roku. Jeśli nie możesz poświęcić tylu godzin, powinieneś zapisać się na studia niestacjonarne.

Rekrutacja

O szkole

pytania