Keystone logo
Victoria University of Wellington Magister Studiów Strategicznych - MSS
Victoria University of Wellington

Magister Studiów Strategicznych - MSS

Wellington, Nowa Zelandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 14 563 / per course

W kampusie

Wstęp

Zbuduj karierę o globalnym zasięgu. Rozwijaj dogłębny wgląd w kwestie strategiczne i bezpieczeństwa na świecie dzięki uznawanemu na całym świecie rocznemu dyplomowi.

Międzynarodowe spostrzeżenia i możliwości

Rozwinąć głębokie praktyczne i teoretyczne zrozumienie sposobów sprawowania władzy. Zbadanie, w jaki sposób zarządza się konfliktami i utrzymuje bezpieczeństwo na całym świecie.

Uzyskasz wgląd w palące kwestie geopolityczne naszych czasów, takie jak relacje między Stanami Zjednoczonymi a Chinami, cyberbezpieczeństwo, Morze Południowochińskie oraz strategiczne reakcje na problemy terroryzmu i konfliktów cywilnych.

Zwiększ swoje umiejętności polityczne, analityczne i badawcze oraz przyspiesz swoją karierę dzięki globalnemu programowi studiów strategicznych.

Studiując w Szkole Historii, Filozofii, Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, dołączysz do w pełni zintegrowanego programu nauk politycznych i stosunków międzynarodowych, dając ci dostęp do szerokiej gamy odpowiednich kursów i wiedzy specjalistycznej.

Połączenia kapitałowe

Skorzystaj z lokalizacji programu w stolicy kraju i bliskich relacji ze społecznościami politycznymi, dyplomatycznymi i bezpieczeństwa. Będziesz rozwijać kontakty i zdobywać praktyczną wiedzę poprzez seminaria, okrągłe stoły i wykłady gościnne.

Międzynarodowe uznanie

Praca z uznanymi na arenie międzynarodowej pracownikami, którzy są wybitnymi badaczami, nauczycielami i komentatorami w kwestiach strategicznych i bezpieczeństwa.

Obciążenie pracą

Jeśli studiujesz w pełnym wymiarze godzin, możesz spodziewać się 40-45 godzin pracy tygodniowo przez większą część roku. Studenci studiów niestacjonarnych odbywający dwa kursy w trymestrze muszą pracować około 20-23 godzin tygodniowo. Upewnij się, że bierzesz to pod uwagę, jeśli pracujesz.

Możesz oszacować swój nakład pracy, sumując liczbę punktów, które będziesz wykonywać. Jeden punkt odpowiada mniej więcej 10-12 godzinom pracy.

Trwanie

Studia MSS trwają zazwyczaj 12 miesięcy dla studentów studiów stacjonarnych i 24 miesiące dla studentów studiów niestacjonarnych. Studia PGDipSS trwają zazwyczaj dwa trymestry w pełnym wymiarze godzin lub cztery trymestry w niepełnym wymiarze godzin.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania