Keystone logo
Victoria University of Wellington Magister statystyki stosowanej - MAppStat
Victoria University of Wellington

Magister statystyki stosowanej - MAppStat

Wellington, Nowa Zelandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 16 162 / per course

W kampusie

Wstęp

Uzyskaj tytuł licencjata dzięki studiom podyplomowym i profesjonalnemu szkoleniu w zakresie technik statystycznych.

Statystycy są poszukiwani. Ogromna różnorodność i ilość generowanych obecnie danych oznacza, że potrzeba więcej osób, które potrafią je analizować i nadawać im sens.

Nasz Master of Applied Statistics (MAppStat) ma na celu przeszkolenie w zakresie szeregu zaawansowanych technik i zapewnienie docenienia różnorodności pracy podejmowanej przez profesjonalnych statystyków i konsultantów. Składa się zarówno z zajęć kursowych, jak i praktycznego szkolenia, umożliwiając rozwijanie umiejętności w zakresie badań i doradztwa. Umiejętności te można następnie wykorzystać podczas stażu w odpowiednim departamencie rządowym lub firmie.

Rozwijaj swoje umiejętności badawcze, analityczne, komunikacyjne i doradcze. Zdobędziesz zestaw umiejętności, dzięki którym będziesz mógł rozwiązywać rzeczywiste problemy. Absolwenci są przygotowani do kariery w wielu różnych typach miejsc pracy.

Aby zapisać się na MAppStat, musisz mieć dyplom ze statystyki, matematyki lub innej odpowiedniej dyscypliny, ze średnią oceną B + lub lepszą.

Praktyczne doświadczenie

Program składa się zarówno z zajęć na uniwersytecie, jak i praktycznego szkolenia w terenie. MAppStat ma profesjonalny charakter, a Ty ukończysz projekt doradczy i praktykę zawodową. Zapewni to unikalne doświadczenie w programach statystyki stosowanej na arenie międzynarodowej.

Pracuj razem z innymi studentami w roli konsultanta z prawdziwymi klientami, takimi jak klinicyści lub naukowcy. Dowiesz się, jak rozmawiać z klientami o kwestiach technicznych w języku, który zrozumieją, a także przygotujesz ustną prezentację i napiszesz raport.

Podczas praktyki zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w organizacji przyjmującej, takiej jak Ministerstwo Biznesu, Innowacji i Zatrudnienia, Statistics New Zealand i NIWA, lub w firmach zajmujących się nauką o danych, takich jak Dot Loves Data lub Harmonic Analytics. Zostaniesz dopasowany do środowiska, które odpowiada Twoim celom.

Czas trwania: jeden rok

Studia magisterskie można ukończyć w ciągu jednego roku w pełnym wymiarze godzin w ciągu trzech trymestrów (marzec-czerwiec, lipiec-październik, listopad-luty) lub w ciągu maksymalnie trzech lat w niepełnym wymiarze godzin. Zazwyczaj studenci rozpoczynają program w marcu lub lipcu.

Osoby, które ukończą tylko kurs, mogą otrzymać dyplom Postgraduate Diploma in Science in Statistics.

Obciążenie pracą

Jeśli studiujesz w pełnym wymiarze godzin, możesz spodziewać się 40-45 godzin pracy tygodniowo przez większą część roku. Studenci studiów niestacjonarnych odbywający dwa kursy w trymestrze muszą pracować około 20-23 godzin tygodniowo. Upewnij się, że bierzesz to pod uwagę, jeśli pracujesz.

Rekrutacja

O szkole

pytania