Keystone logo
Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Wstęp

Wśród najlepszych

Victoria University of Wellington jest numerem jeden w Nowej Zelandii pod względem intensywności badań wysokiej jakości i plasuje się w 2 procentach najlepszych z 18 000 światowych uniwersytetów według rankingu 2022 QS World University Rankings. Mamy bliskie powiązania z krajowym biznesem, rządem i naukowymi środowiskami badawczymi. Znajdujemy się w bezpiecznym, zwartym, kreatywnym i kwitnącym mieście, które jest idealne dla życia studenckiego.

Studiując w Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony do niezależnego myślenia i zainspirowany do odniesienia sukcesu. Zbudujesz solidne podstawy sukcesu, które pomogą Ci przenieść karierę na wyższy poziom. Będziesz uczyć się od światowej klasy naukowców i badaczy oraz korzystać z naszych bliskich powiązań z biznesem, rządem i społecznościami naukowymi Nowej Zelandii. Oferujemy studentom wybór spośród ponad 80 programów i plasujemy się w czołówce 1% światowych uniwersytetów w 18 obszarach tematycznych. Uniwersytet ma pięć gwiazdek plus w rankingu doskonałości QS Stars 2022 oraz pięć gwiazdek w każdej z ośmiu skontrolowanych kategorii - sztuka i kultura, ranking przedmiotów, szanse na zatrudnienie, udogodnienia, integracja, internacjonalizacja, badania i nauczanie.

Jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać

Jako student zagraniczny otrzymasz wsparcie od dedykowanego zespołu na kampusie — Te KahupapaWellington University International — od momentu złożenia wniosku, do przyjazdu i przez cały okres studiów. Studenci mogą również uzyskać dostęp do szerokiej gamy usług uniwersyteckich, które pomogą Ci odnieść sukces na studiach. Obejmują one dodatkową pomoc w nauce, planowanie finansowe, wsparcie dla uczniów niepełnosprawnych, poufne doradztwo oraz porady dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia. Victoria University of Wellington oferuje studentom możliwości rozwoju kariery, od profesjonalnych programów, które koncentrują się na praktycznych stażach w miejscu pracy i rzeczywistych projektach badawczych, po wyjątkowe programy przywódcze i możliwość studiowania za granicą w innym kraju w ramach studiów. Obecnie do wyboru jest 35 krajów, w tym Singapur, Meksyk, Dania i Hongkong.

Idealna lokalizacja dla studentów

Victoria University of Wellington ma trzy kampusy rozmieszczone w centrum Wellington, wszystkie blisko transportu publicznego, lokalnych atrakcji, rozrywek i kawiarni. Na uniwersytecie będziesz studiować w tętniącym życiem, kreatywnym, zwartym i bezpiecznym mieście w pięknym naturalnym środowisku. Wellington jest idealnym miejscem do życia studenckiego. Aby pomóc Ci się zadomowić, nawiązać przyjaźnie i zaangażować w społeczność uniwersytecką, zachęca się studentów do przyłączenia się do jednego z ponad 100 klubów i stowarzyszeń uniwersyteckich, od grup kulturowych po drużyny sportowe.

Znajdź swoją przyszłość

Studiując w Victoria University of Wellington , będziesz zmuszony do niezależnego myślenia i zainspirowany do odniesienia sukcesu. Zbudujesz solidne podstawy sukcesu, które pomogą Ci przenieść karierę na wyższy poziom. Znajdź swoją przyszłość z Victoria University of Wellington .

Rankingi

Victoria University of Wellington, jedna z najstarszych instytucji Nowej Zelandii, ma silne globalne perspektywy i międzynarodową reputację doskonałości akademickiej. Konsekwentnie plasujemy się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie - wśród najlepszych 2 procent z 18 000 uniwersytetów w 2022 QS World University Rankings, a wśród najlepszych 1 procent uniwersytetów w 18 przedmiotach.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Wellington

    Kelburn campus: Kelburn, 6012, Wellington

pytania