Keystone logo
Virginia Commonwealth University School of Business Master of Science in Information Systems
Virginia Commonwealth University School of Business

Master of Science in Information Systems

Request duration

Request teaching languages

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Master of Science in Information Systems

O


Master of Science w programie Information Systems ma na celu przygotowanie studentów do specjalistycznych zadań w systemach informatycznych. Program MS jest oferowane zarówno w formie tradycyjnej semestr recenzja na tej stronie, i wykonawczej (alternate weekend) format.


Fast Track wykonawczy MS w IS skupia on Information Technology Management i jest przeznaczony dla studentów z sześciu lub więcej lat doświadczenia zawodowego.


Format MS tradycyjny semestr w IS Program ma na celu przygotowanie studentów do wyższych stanowisk szczebla, planowanie, organizowanie, zarządzanie, projektowanie, konfigurowanie i wdrażanie systemów informatycznych, za pomocą state-of-the-art technologii, metod, technik i narzędzi.Program ten zapewnia absolwent poziomu, technicznie zorientowanych program, który koncentruje się na projektowaniu i rozwoju systemów informatycznych do rozwiązywania rzeczywistych problemów.


500 i 600 poziom kursów oferowanych wieczorem albo jeden wieczór w tygodniu od 7-9:40 pm lub dwa razy w tygodniu od 5:30-6:45 pm. Wszystkie kursy odbywają się w biznes Snead Hall. Elastyczność naszego programu pozwala studentowi zapisać w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin za semestr w zależności od ich preferencji.

Misja


Program ten ma na celu przygotowanie studentów do stanowisk kierowniczych w systemy informatyczne i zarządzania technologii informatycznych. Jego celem jest zapewnienie up-to-date poziom absolwenta, technicznie zorientowanych nauczania, która koncentruje się na projektowaniu i rozwoju systemów informatycznych do rozwiązywania rzeczywistych problemów.Absolwenci mają podjąć istotną rolę w planowaniu, organizacji, zarządzania, projektowania, konfiguracji i wdrażania systemów informatycznych za pomocą state-of-the-art technologii w organizacjach.


Celami edukacyjnymi mają dostarczyć program, który:


1. Absolwenci jest programem MS będzie służyć jako starszych przywódców w IS zawodu i jako strategicznych partnerów biznesowych w przedsiębiorstwach, w których pracują.

2. Absolwenci pozostanie dostrojony do i przewidywania zmian w biznesie, i globalnych środowisk za pomocą state-of-the-art rozwiązań informatycznych do stworzenia solidnej, konkurencyjnej i ekonomiczne korzyści dla przedsiębiorstwa.

&nbsp

Nasz program MS ułatwia osiągnięcia uczniów z następujących wyników uczniów:

  • Umiejętność porozumiewania się i skutecznie w sieci zawodu oraz w organizacjach
  • Zdolność do obsługi zawodu poprzez zastosowanie wiedzy szeroko
  • Zdolność utrzymania kluczową wiedzę techniczną w celu podtrzymania wymaganych poziomów konkurencyjności
  • Znajomość technologii informatycznych, jak to odnosi się do kontekstów biznesowych i umiejętność zastosowania tej technologii skutecznie w szczególnych okolicznościach
  • Umiejętność rozwijania efektywnych i skutecznych JEST rozwiązania wykorzystujące odpowiednie technologie, które umożliwiłyby osiągnięcie przewagi konkurencyjnej organizacji
  • Umiejętność rozwijania i wprowadzić zmiany w zakresie planowania i zarządzania JEST zasoby oparte na zwiększonym zrozumienia dynamicznych zmian w organizacji, jest i globalnym środowisku

&nbsp

Program


Studenci ubiegający się do programu Master 's musi pokazać dowód kompetencji w wybranych obszarach wstępnych systemów informatycznych, w tym: programowania aplikacji, analizy i projektowania systemów, baz danych, telekomunikacji i sprzętu / oprogramowania. Dowodem na to może zawierać formalne zajęć, porównywalną szkolenia w środowisku pracy lub znaczne, istotne i niedawne doświadczenia w tej dziedzinie. Studenci jako główne firmy w programie, które nie mają formalnego tła lub równoważne szkolenie musi podjąć odpowiednie studia, aby spełnić warunek przed podjęciem Mistrza 's kursy programu.


Studenci, którzy nie mają wykształcenie biznesowe musi ukończyć co najmniej czterech 500-poziom kursów fundacji biznesowych (12 godzin kredytowych).Kursy przygotowawcze może zostać uchylony dla studentów, którzy przedstawią zadowalające, co odpowiada przygotowanie zarówno na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Studenci, którzy są zobowiązani do podjęcia kursy przygotowawcze mogą to zrobić po przyjęciu. Kursy wymagane fundamentowe będą się różnić w zależności od studenta background 's, interesów zawodowych i wybrany obszar specjalizacji.

&nbsp

MS w Information Systems programu składa się z 30 godzin kredytowych absolwent tym: czterech podstawowych kursów (12 godzin kredytowych), a sześć (18 godzin kredytowych) w obieralnych Systèmes Informacyjnych.

O szkole

pytania

Podobne kursy