Keystone logo
Vatel Vietnam

Vatel Vietnam

Vatel Vietnam

Wstęp

Branża hotelarsko-turystyczna umożliwia ludziom kontakt z ciągle rozwijającym się i ciągle zmieniającym się światem, co czyni go jedynym w swoim rodzaju. To samo dotyczy Vatel Group: od momentu powstania w 1981 r. Pracuje nad przemianami przemysłowymi, które mają wpływ na wszystkich i pobudzają jeszcze więcej zawodów.

Dlaczego więc nie uwolnić się od odwiecznej tradycji, zgodnie z którą studenci łączą się w jednym kraju, aby studiować i wyjeżdżać do pracy w innych krajach na całym świecie? Zamiast mieć tylko jeden ogromny kampus we Francji, na początku XXI wieku Vatel zdecydował się zwiększyć zasięg, eksportując swoje innowacyjne metody edukacyjne na cały świat. Vatel, pierwsza na świecie grupa szkół biznesowych zajmująca się hotelarstwem i turystyką, stworzyła niezrównaną sieć 50 kampusów w 31 krajach. Wszyscy oni kierują się tym samym programem nauczania, który obejmuje francuską sztukę gościnności, a także tradycje regionalne: zarówno globalne, jak i lokalne, Vatel jest przywiązany do globalizacji.

Ten międzynarodowy rozwój w naturalny sposób idzie w parze z międzynarodowym programem nauczania. Elementy budujące pracę w branży hotelarskiej, nauka kilku języków obcych i odbywanie staży za granicą są ważnym elementem naszych oryginalnych programów edukacyjnych, których celem jest ukierunkowanie i wzmocnienie międzynarodowych perspektyw naszych studentów. Zarówno w ramach studiów licencjackich, jak i MBA, studenci mogą studiować przez rok na innym kampusie Vatel, jednocześnie kontynuując naukę i ciesząc się całkowitym zanurzeniem w innej kulturze. Nasi wykładowcy mają również dedykowany program wymiany, który podkreśla ich wiedzę i najlepsze praktyki.

W świecie, który teraz myśli tylko w kategoriach przepływów, w którym przyspieszenie wymiany, wymiana informacji i niesamowita ekspansja technologii wywracają rynek pracy, międzynarodowa perspektywa jest kluczem do sukcesu. Dla firmy Vatel jest to dowód, który sprawia, że nasza Grupa od prawie 40 lat odnosi tak duże sukcesy.

DŁUGA I EFEKTYWNA HISTORIA STOSUNKÓW MIĘDZY FRANCJĄ I WIETNAMEM ZOSTAŁA ODNOWIONA OZNACZONA PRZEZ WSPÓŁPRACĘ UNIWERSYTETU WATEL I HOA SEN.

Z myślą o kształceniu młodych umysłów w profesjonalistów z branży, szkoła oferuje najbardziej idealne i praktyczne możliwości nauczania; z nowoczesnymi salami lekcyjnymi, które są w pełni wyposażone w najnowsze potrzeby edukacyjne i eksperymentalne.

Lokalizacje

  • Ho Chi Minh City

    08 Nguyen Van Trang St, Dist.1, HCM City, Restaurant Campus:120bis Suong Nguyet Anh St, Dist.1, HCM City Ho Chi Minh City, VN, , Ho Chi Minh City

    Programy

      pytania