Keystone logo
Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Wstęp

Francuska międzynarodowa szkoła hotelarska

Vatel przybywa do Paragwaju w 2011 roku jako jedyna szkoła krajowa oferująca podwójny stopień naukowy i wręczająca uczniom dyplom uznany przez państwo francuskie, licencjat. Światowy sukces szkół Vatel wynika z faktu, że utrzymujemy koncepcję podwójnej edukacji, w której 50% uczy się w klasie, a pozostałe 50% w stażach i stażach w najlepszych hotelach w naszym kraju i na świecie. Zawsze pozostaje wierny filozofii, że „cała wiedza teoretyczna musi być natychmiast zweryfikowana poprzez praktykę”.

W Asuncion będziemy pracować z olśniewającym założeniem i przepychem hoteli Wyndham.

Nasz wydział składa się z uznanych specjalistów, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę z tylu lat doświadczenia zawodowego, że stali się punktami odniesienia w tej dziedzinie.

W Vatel pracujemy nie tylko nad kształceniem akademickim i zawodowym, ale także nad rozwojem poznawczym naszych uczniów, nadając im znaczenie tradycyjnych wartości etycznych, takich jak szacunek, dyscyplina, pozytywne i proaktywne podejście, umiejętność bycia i osobista prezentacja

StockSnap / Pixabay

122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

Internacjonalizacja jest fundamentalnym punktem w tworzeniu Vatel.

Program Marco Polo, Best Innovation in a Academic Programme, pozwala studentom Vatel Paragwaju studiować drugi rok w innym instytucie Vatel na świecie.

Są również częścią rozwijającej się sieci, obecnie Vatel ma 9 000 studentów i 35 000 absolwentów w kontakcie dzięki portalowi VatelAlumni.

Dzięki bardzo konkurencyjnemu i aktualnemu planowi akademickiemu Vatel Paraguay oferuje podwójny dyplom paragwajski / francuski, który gwarantuje szybkie profesjonalne włączenie:

 • Dyplom z zarządzania hotelami międzynarodowymi - MEC Paragwaj
 • Licencjat Międzynarodowego Zarządzania Hotelami - Francja

Opłaty akademickie

Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat akademickich, kliknij tutaj.

Lokalizacje

 • Ciudad del Este

  Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña, 7000, Ciudad del Este

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania