Keystone logo
© Vatel Andorra
Vatel Andorra

Vatel Andorra

Vatel Andorra

Wstęp

Historia Vatel

To instytucja, która przez 40 lat przygotowywała przyszłych menedżerów i dyrektorów międzynarodowej branży hotelarskiej. Jego szkolenie obejmuje tytuł licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelem.

Edukacja Vatel obejmuje 34 kraje, 55 szkół, ponad 9 000 studentów, 39 000 absolwentów na całym świecie, 520 nauczycieli i sieć ważnych współpracowników na całym świecie.

Program

Program Bachelor in International Hospitality Management w Szkole Biznesu Hotelarstwa i Turystyki Vatel Andorra jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie ukończyli cykl szkoleniowy Baccalaureate lub Higher Level.

Nauczany program pozwala na pokrycie potrzeb szkoleniowych branży hotelarskiej i turystycznej, oferując studentom specjalistyczne szkolenia.

Metodologia nauczania jest udanym połączeniem i równowagą między praktykami szkoleniowymi a szkoleniem akademickim dostosowanym do nowych wymagań i aktualnych wymagań sektora.

Nasz wydział ma wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, wszystkich aktywnych profesjonalistów w sektorze, którzy są zaangażowani w budowanie mostów między tematami teoretycznymi a doświadczeniem zawodowym. Ponadto program studiów ma wyraźną orientację międzynarodową, która pozwala studentom rozwijać się w zglobalizowanym kontekście, odpowiadając na aspiracje zawodu.

Cele szkoleniowe

Zdobądź i opanuj techniki nadzoru i zarządzania, rozwijaj cechy biznesowe z otwartym umysłem, szczególnie w międzynarodowej turystyce i hotelarstwie.

Tytuł i czas trwania

 • Francuski tytuł państwowy zarejestrowany w RNCP na mocy dekretu ministerialnego i certyfikowany poziom II
 • Suma punktów: 180 ECTS (Europejski System Transferu Punktów).
 • Czas trwania studiów: 3 lata
 • Możliwość oferowania międzynarodowej kwalifikacji EURHODIP, European Bachelor of Management Hospitality & Tourism, jako dodatku do szkół VATEL.

Język zajęć

 • hiszpański
 • Stopniowo studenci będą otrzymywać zajęcia w języku angielskim (do 30% godzin zajęć).

Warunki przyjęcia

 • Licencjat lub stopień wyższy.
 • Przejdź własne testy dostępu Vatel.

Centrum Badań Stosowanych

Cirvath (Vatel International Research Centre in Tourism and Hospitality) to centrum badawcze, w którym profesorowie grupy Vatel przewidują, a nawet przyczyniają się do ewolucji turystyki i branży hotelarskiej. Studenci korzystają przez cały okres studiów.

Zajęcia pozalekcyjne

W Vatel Andorra uważamy za konieczne, aby plan studiów obejmował aspekty wykraczające poza życie akademickie, dlatego program jest wzmocniony zajęciami pozalekcyjnymi, które poszerzą wiedzę zawodową i poprawią umiejętności zarządzania, zdolności strategiczne i ducha przedsiębiorczości naszych studentów.

Praktyki krajowe i międzynarodowe

Vatel Andorra zaplanował różne okresy staży krajowych i międzynarodowych, które różnią się w zależności od programu nauczania realizowanego w ciągu roku szkolnego. Studenci zdobywają w ten sposób doświadczenia związane z realiami ich przyszłego zawodu, rozwijają umiejętności pracy zespołowej i eksperymentowania w środowisku, do którego są kierowani.

Szkoła posiada umowy z najlepszymi sieciami, obiektami hotelarskimi i firmami turystycznymi na świecie, aby jej uczniowie mogli odbywać praktyki. W ten sposób studenci mogą odbyć co najmniej roczny staż, co przygotowuje ich do dostosowania się do realiów rynku pracy.

kariera

Zawód otwiera się na nowe sektory, które oferują zróżnicowaną karierę zawodową, takie jak niezależna hotelarstwo i sieci krajowe lub międzynarodowe, turystyka profesjonalna i wypoczynkowa, rolno-spożywcza i duża dystrybucja, transport lotniczy, lądowy i morski, firmy usługowe itp.

Cechy wypracowane przez absolwentów Vatel, takie jak gościnność, słuchanie, elegancja, know-how i bycie profilami, są doceniane przez branżę luksusową i prestiżowe marki.

Powody, dla których warto studiować w Andorze

 • To jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie.
 • Jest to kraj narciarski z najbardziej słonecznymi dniami.
 • Andora prowadzi w rankingu destynacji z większą liczbą turystów na mieszkańca.
 • Przyjmuje ponad 8 milionów odwiedzających i ponad 2 miliony turystów rocznie. Posiada 3 domeny narciarskie w 10 najlepszym stosunku jakości do ceny w Europie.
 • Posiada bogatą ofertę rekreacyjno-sportową: m.in. zakupy, kulturę, gastronomię, parki rozrywki i rozrywki, międzynarodowe imprezy sportowe, ośrodki SPA i wellness.
 • Szkoła znajduje się w niezrównanej scenerii przyrody ze wszystkimi przywilejami dużego miasta. Znajduje się 2 minuty od kompleksu sportowego i kolejki linowej, która zapewnia dostęp do stoków narciarskich i 10 minut od komercyjnego centrum Andory.
 • W Andorze studenci mogą korzystać z wszelkiego rodzaju zajęć towarzyskich, rekreacyjnych i sportowych.

Międzynarodowy program MARCO POLO

Wymiana uczniów między szkołami Vatel.

Dzięki programowi Marco Polo, Vatel Andorra oferuje uczniom możliwość rozwoju kształcenia na skalę międzynarodową, kończąc drugi rok studiów w jednej z 55 szkół Vatel na świecie.

Student odkrywa nowy kraj i zanurza się w innej kulturze, w innym języku i lepiej przygotowuje się do międzynarodowej kariery. Ponadto promowane jest współistnienie w klasach kolegów z różnych krajów oraz ich integracja w zespołach edukacyjnych i roboczych, które sprzyjają różnorodności.

Funkcje kampusu

Szkoła biznesu z najnowocześniejszym sprzętem

 • Sale lekcyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny i rzutniki
 • Sale konferencyjne
 • Dedykowane sale do nauki dla studentów
 • Bezpłatny dostęp do internetu (połączenie Wi-Fi)

  Rekrutacja

  Lokalizacje

  • Encamp

   Carrer d'Engolasters, AD200, Encamp

   Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania