Keystone logo
Valparaiso University

Valparaiso University

Valparaiso University

Wstęp

Valparaiso University to najwyżej oceniana uczelnia oferująca ponad 15 programów dla absolwentów i przyciągająca studentów z całego świata. Koncentrując się na rozwoju kariery zawodowej, naszą misją w Valpo jest tworzenie liderów, którzy służą swoim społecznościom w tworzeniu lepszego świata. Każdy z naszych programów obejmuje umiejętności potrzebne do zostania liderem, jednocześnie podkreślając znaczenie służenia innym w tworzeniu lepszego świata. Możesz wybrać MBA z naszych programów biznesowych akredytowanych przez AACSB.

Nasza szkoła biznesu znajduje się w najlepszych 5% szkół biznesu na świecie i koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i etycznych praktykach, pomagając liderom „czynić dobrze, czyniąc dobro”. Nasz program informatyczny posiada certyfikat STEM i otwiera drzwi do rozszerzonych możliwości OPT i CPT w USA, przygotowując absolwentów do pracy w biznesie i przemyśle na całym świecie. Koncentrując się na epidemiologii, nasz program studiów magisterskich w zakresie zdrowia publicznego przygotowuje studentów do zaspokojenia potrzeb krajów rozwijających się i rozwiniętych.

Nasi Masters in International Economics są liderami w przygotowaniu absolwentów do pracy w różnych środowiskach prywatnych i rządowych. Popularne programy w College of Health Professions obejmują Masters of Nursing, koncentrujące się na szkoleniu edukatorów pielęgniarskich w celu rozwijania praktyków, którzy mogą kształcić następne pokolenie pielęgniarek oraz stopień doktora Terapii Zajęciowej.

W College of Arts and Sciences studenci kończą studia z administracji sportowej, mediów cyfrowych i sportowych, analizy i modelowania danych i nie tylko! Zlokalizowana zaledwie godzinę drogi od Chicago Valparaiso University to mała szkoła oferująca spersonalizowane usługi z dostępem do jednego z największych miast w kraju. Dołącz do rosnącej listy Valparaiso University absolwentów z ponad 40 krajów i stwórz przyszłość, której pragniesz dla siebie.

Lokalizacje

  • Valparaiso

    Chapel Drive,1700, 46383, Valparaiso

pytania