Keystone logo
Valley Forge Military College

Valley Forge Military College

Valley Forge Military College

Wstęp

Valley Forge Military Academy and College, założona w 1928 r., Jest międzynarodową instytucją przywódczą, w skład której wchodzą gimnazjum, liceum i college. College został wyznaczony przez gubernatora i ustawodawcę jako Military College of Pennsylvania.

Wizja Twojego życia

Wyobraź sobie siebie za dwa lata. Pewni. Silny umysł, ciało i dusza. Wiodące grupy rówieśników i szanowany za to. Najlepsza wersja ciebie.

Ta przyszłość jest możliwa. Droga naprzód nie jest łatwa, ale możemy Ci pomóc.

Kluczem do stania się najlepszą wersją samego siebie jest opanowanie samodyscypliny. Jest to niezwykle trudne do samodzielnego wykonania. I właśnie dlatego istnieje Valley Forge. Jesteśmy społecznością zaangażowaną w rozwój całej osoby.

Codzienne nawyki i rytmy, których nauczysz się w Valley Forge, pozostaną z tobą na całe życie, niezależnie od okoliczności. Staniesz się silniejszy, zdolny do rozwoju w obliczu wszelkiego rodzaju wyzwań.

  • 31 stanów i 20 krajów obejmuje obecne ciało studenckie
  • Tylko College na północnym wschodzie z wczesnym uruchomieniem
  • Tylko Junior Military College z CAE2Y w cyberbezpieczeństwie
  • 291 kadetów budujących swoją przyszłość już teraz

Brooke Cagle / Unsplash

129818_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Nasza zasada Grads

Napisane przez Katie Wallace '18C

Absolwent Army ROTC ECP

Obecnie studiuje na Northeastern University

„W czasie pobytu w Valley Forge studiowałem zdrowie i nauki biologiczne i byłem major kadetów, który pełnił funkcję oficera spraw publicznych pułku. Szkoła zapewniła mi wielu mentorów i możliwości poprawy siebie. Dzięki programowi ECP uczęszczam na Northeastern University i studiuję biologię na stypendium! ”

Przygotowany do sukcesu

Mamy długą tradycję zdobywania kwalifikacji liderów z samodyscypliną, osobistym charakterem, wiedzą i motywacją do osiągania doskonałych wyników w karierze. Struktura wojskowa i dyscyplina Kolegium stanowiły podstawę dla naszych absolwentów, którzy odnieśli sukces w czteroletniej szkole wyższej, na sile roboczej lub w służbie wojskowej. A kadeci mogą kontynuować naukę jako studenci dojeżdżający do pracy lub mieszkańcy kampusu.

Valley Forge Military College jest jedyną uczelnią na północnym wschodzie z programem wczesnego uruchomienia armii ROTC. Ten program daje kadetom rzadką okazję, by zostać podporucznikiem armii amerykańskiej przed końcem drugiego roku.

Rozpocznij proces aplikacji już dziś.

Informacje dla konsumentów

Ustawa o szkolnictwie wyższym z 1965 r., Zmieniona ustawą o szkolnictwie wyższym z 2008 r. (HEOA), zawiera wiele wymogów dotyczących ujawniania informacji i sprawozdawczości. Wymóg ujawnienia jest informacją, że policealna instytucja edukacyjna jest zobowiązana do rozpowszechniania lub udostępniania innym podmiotom, takim jak studenci lub pracownicy. Wymóg sprawozdawczy to informacja przekazywana do Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych lub innych agencji. Informacje konsumenckie dla studentów podane na tych stronach dostarczą uczniom, rodzicom i społeczności potrzebnych informacji na temat uczelni. Zorganizowaliśmy informacje w kategorie. Klikając jedną z kategorii w menu, możesz uzyskać więcej informacji na ten temat. Możesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat prywatności danych studentów, ukończenia szkoły i wskaźników transferu, informacji na temat bezpieczeństwa i ochrony i wiele więcej.

Zatrudnienie

Zapraszamy do przyłączenia się do społeczności Valley Forge Military Academy i College, składając podanie o jedną z otwartych możliwości zatrudnienia w Akademii, College i Summer Camp.

Lokalizacje

  • Philadelphia

    1001 Eagle Road, PA 19087, Philadelphia

pytania