Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Wstęp

Jesteśmy dobrze prosperującą uczelnią o najwyższych ocenach w Madison w stanie Wisconsin - jednym z najbardziej fantastycznych miast w kraju. Myślimy odważnie i działamy pewnie, nie tylko jako inżynierowie, ale jako zaangażowani obywatele. Jako społeczność inżynierów cenimy wyjątkowe perspektywy, wspieramy szacunek i integrację oraz wspólnie pracujemy nad wprowadzaniem w życie nowych pomysłów. Opierając się na dziedzictwie wpływu, rozwijamy liderów, wiedzę i technologie, które poprawiają jakość życia i tworzą lepszą przyszłość. U podstaw wszystkich naszych wysiłków leży siła jednej z najlepszych uczelni badawczych na świecie.

Nasze dyscypliny inżynieryjne odzwierciedlają nie tylko naszą historię, ale także ogromną szansę: tam, gdzie inni widzą przeszkody, my widzimy potencjał dla innowacji i zdolność do wprowadzania zmian dzięki rozwiązaniom, które mają znaczenie.

Nasz wydział ma silne struktury wsparcia do współpracy ponad granicami dyscyplinarnymi - dzięki czemu dokonują wielkich rzeczy. Nasza uczelnia odgrywa ważną rolę w niezmiennie wysokim krajowym rankingu wydatków badawczych UW-Madison, a także w liczbie patentów zgłoszonych przez Wisconsin Alumni Research Foundation (WARF), jedno z najstarszych uniwersyteckich biur transferu technologii w kraju. Jesteśmy kluczowymi siłami napędowymi postępu gospodarczego i społecznego: dzięki Fundacji Badawczej Absolwentów Wisconsin i innym przedsięwzięciom, takim jak firmy typu spin-off i współpracujemy bezpośrednio z partnerami branżowymi, owoce naszych badań rozciągają się na przedsiębiorstwa i branże na całym świecie.

Lokalizacje

  • Madison

    Madison, Stany Zjednoczone

    pytania