Keystone logo
© BIMM University
UWE Bristol

UWE Bristol

UWE Bristol

Wstęp

W UWE Bristol dajemy Ci możliwość dokonania wyboru. Wybrać uczelnię, która stawia sobie wyzwania tak samo jak Ty. Wybrać pasję, która daje Ci cel. Wybrać wspólnotę, która prowadzi, zachęcając cię do kwestionowania wszystkiego i do stania się najlepszym, jakim możesz być.

Zmień świat

W UWE Bristol skupiamy się na rozwiązywaniu przyszłych globalnych wyzwań poprzez wybitną naukę, wiodące na świecie badania i kulturę przedsiębiorczości.

Tutaj dajemy naszym uczniom możliwość dokonania wyboru. Wybrać uczelnię, która pcha się tak samo jak oni. Wybrać społeczność oryginalnych myślicieli - przełamujących nowe granice i wiodących prym.

Od naszych programów wspierania przedsiębiorczości po branżowe kursy mistrzowskie. Profesjonalny mentoring dla inkubatorów przedsiębiorczości. Wiodące na świecie obiekty badawcze do możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego na całym świecie. Dajemy naszym studentom narzędzia, których potrzebują, aby działać na swoich pomysłach i je realizować.

Każdy z naszych pionierskich kursów został stworzony we współpracy z profesjonalistami z branży. A ponad 150 pochodzi z profesjonalną akredytacją od instytucji branżowych. W połączeniu z nauczaniem na światowym poziomie, są one zaprojektowane tak, aby wyposażyć studentów w najbardziej poszukiwane umiejętności i rodzaj nastawienia, które pracodawcy chcą i potrzebują. Tak, że kiedy skończysz studia w UWE Bristol, jesteś gotowy, aby wziąć na świat.

Nasz sposób myślenia

Wierzymy, że dopiero gdy zapytasz "co by było gdyby?", odkryjesz "dlaczego nie?". Dlatego też nie boimy się zadawać trudnych pytań - i zajmować się ważnymi kwestiami. Jest to nasz sposób na kontynuację wprowadzania prawdziwych zmian w sposobie uczenia się, analizowania i przyczyniania się do rozwoju świata, w którym żyjemy.

Nasze wartości

Ambitny

Nie boimy się kształtować, stawiać wyzwań i podejmować wielkich tematów, przejmować inicjatywy i wytyczać drogę.

Inclusive

Czynimy UWE Bristol wspierającym i inspirującym miejscem do nauki i pracy - gdzieś, gdzie zachęca się do różnorodności doświadczeń i perspektyw, a nauka i badania są wspólne i dostępne.

Innowacyjne

Tworzymy nowe możliwości dla ludzi, którzy u nas pracują i studiują. Przyjmujemy różne pomysły i jesteśmy pionierami nowych i zrównoważonych sposobów działania.

Współpraca

Mamy silne powiązania lokalne i globalne. Pomagamy ludziom i organizacjom być najlepszymi, jakimi mogą być, budując zaufanie w całej naszej społeczności uniwersyteckiej i poza nią.

Przedsiębiorczy

Zaszczepiamy pragnienie nowej wiedzy, jej tworzenia i stosowania, dając naszym studentom i pracownikom możliwość wykazania się kreatywnym podejściem do zadawania pytań, pewnością siebie i umiejętnością radzenia sobie z niepewnością.

Funkcje kampusu

  Lokalizacje

  • Bristol

   University of the West of England Frenchay Campus Coldharbour Lane, , Bristol

  • Stapleton

   Blackberry Hill, BS16 1DD, Stapleton

   • Bristol

    UWE Bristol City Campus, , Bristol

    pytania