Keystone logo
University of Utah

University of Utah

University of Utah

Wstęp

College of Humanities jest drugim co do wielkości w kampusie i stanowi sedno misji University of Utah i doświadczenia w szkolnictwie wyższym. Składa się z siedmiu wydziałów akademickich i ośmiu ośrodków interdyscyplinarnych, w tym dwóch Narodowych Centrów Zasobów (Centrum Azji i Centrum Studiów Latynoamerykańskich) oraz jednego Narodowego Centrum Zasobów Językowych mieszczącego się w Centrum Nauczania i Badań nad Drugim Językiem.

Kolegium prowadzi również liczne programy interdyscyplinarne, w tym studia nad pokojem i konfliktami, studia międzynarodowe i uznawany w całym kraju program dla absolwentów nauk o środowisku. Kolegium współpracuje w zakresie badań i instrukcji z wydziałami i kolegiami na całym Uniwersytecie.

Nauki humanistyczne uczą nas kwestionowania otaczającego nas świata, aby lepiej zrozumieć nasze miejsce w nim. W naukach humanistycznych staramy się zrozumieć niuanse problemów kulturowych, zinterpretować ludzkie doświadczenia oraz docenić siłę słów i idei. Studiując nauki humanistyczne, poszerzamy nasze historyczne, etyczne, społeczne i międzynarodowe perspektywy, jednocześnie doskonaląc się intelektualnie i twórczo.

Lokalizacje

  • Salt Lake City

    Presidents' Circle,201, 84112, Salt Lake City

    pytania