Keystone logo
UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

Wstęp

poza Excellence

Korzystanie z innowacyjną technologią

100% Edukacja On-Line Specjalnie zaprojektowany dla bezpośredniej dystrybucji Studiowanie z dowolnego miejsca na świecie

wysoka jakość

Upoważniony przez stanu Floryda, USA Metody i materiały Harvard Business School

Elastyczne harmonogramy

Pozwól studium i jednocześnie pracować Kompletna Racing ułatwia krótkie terminy

uzasadnione koszty

Wydajna praca Przeprowadzka Student oszczędności Niższy koszt i Wysokiej Jakości

filozofia edukacyjna

Florida University UTH wykorzystuje stronę internetową jako globalnego portalu i głównego punktu dostępu, aby zapewnić system edukacji online. W tym celu, UTH Florida University opracował portal łatwy i dynamiczny dostęp do e-learningu, który umożliwia uczniom udział w zajęciach w sposób bezpieczny i profesjonalnym środowisku. Floryda UTH University zapewni studentów i instruktorów wszystkich zasobów edukacyjnych i materiałów za pośrednictwem platformy e-learningowej. Wszystko zasobów edukacyjnych, w tym informacje dostarczone przez strony trzecie, będą dostępne za pośrednictwem naszego scentralizowanej platformy.

Wszyscy użytkownicy mogą współdziałać z platformą synchronicznych i asynchronicznych. Są zajęcia asynchroniczne, gdzie wszyscy uczestnicy nie muszą być obecne lub połączone w tym samym czasie, takich jak oddziaływanie na forach, poczta, wiki itp Z drugiej strony, działania synchroniczne są interakcje w czasie rzeczywistym lub na żywo, a to między innymi za pośrednictwem czatu lub wideokonferencji.

Platforma uczenia Florida University UTH jest przeznaczony do pracy z dowolnego komputera PC, laptopa lub tabletu, należy użyć przeglądarki internetowej z dostępem do internetu.

UTH, którzy studiują na Florydzie?

UTH Florida University powstała w celu zaspokojenia potrzeb społeczności imigrantów na Florydzie i Stanach Zjednoczonych. Oferując elastyczność edukacji online oraz przystępnej cenie czesnego, UTH Florida University oczekuje od swoich absolwentów osiągnąć lepsze poziomy w rozwoju ich kariery i perspektyw gospodarczych w perspektywie długoterminowej.

Jednocześnie, UTH Floryda jest idealnym wyborem dla studentów w Ameryce Łacińskiej, którzy chcą poprawić swoje perspektywy zawodowe poprzez uzyskanie dyplomu studiów wydane przez uniwersytet zatwierdzonym przez Departament Edukacji Stanu Floryda. Amerykański dyplom może być postrzegana przez rynek jako mające wyższą wartość handlową i być w lepszej pozycji, aby przenieść je do innych krajów.

online

Innowacyjna + Wysoka jakość + Koszty Skromne

Floryda UTH Uniwersytet działa w 100% online i oferuje swoje usługi w środowisku wirtualnym, zaprojektowanym specjalnie do tego celu i wdrożyć odpowiednie środki w celu zaspokojenia potrzeb edukacyjnych ich technologii studentów. Zapewniamy wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych poprzez rozwiązywanie problemów, natomiast zachęcamy kreatywności i innowacji.

UTH Florida University zobowiązuje się do modelu kształcenia na odległość. Uważamy, że edukacja online jest uciążliwy innowacji z 21 wieku, który złamie paradygmat wyższym wykształceniem, które w końcu przynieść niedrogie edukacji i wysokiej jakości usług dla wszystkich i we wszystkich miejscach, dzięki czemu nasze społeczności i kraje rosnąć i prosperować.

elastyczny

Edukacja online oferuje wielką elastyczność planowania czasu nauki studenci mogą planować swoje studia i zadań w harmonogramie, który jest najbardziej wygodne, dając im swobodę pracy i generowania dochodów w czasie studiów na stopień, który pomoże im poprawić ich perspektyw gospodarczych.

koszty skromne

edukacja online jest proste, bez opcji dodatkowych opłat i tak nie dają "doświadczenie życia uniwersyteckiego." W zamian za to system online zapewnia bardziej ekonomiczną drogę do uzyskania wykształcenia i kwalifikacji profesjonalnych narzędzi, które są pożądane.

wysoka jakość

Case Method

Wszystkie kursy na poziomie absolwenta są prowadzone z zastosowaniem metody case osiągnąć zanurzenie studentów w rzeczywistych sytuacjach wpływających firm i wymaga uczniów do rozwijania, prezentowania i obrony rozwiązania spośród alternatyw oferowanych przez swoich kolegów. Ta metoda wymaga aktywnego udziału studentów i rozwój krytycznego myślenia.

Metoda sprawa jest nauczany jako narzędzie diagnostyczne do użytku w analizie problemu i rozpoznawania wzorców, jest zaprojektowany, aby uczyć się od instruktorów lubią uczyć się od innych uczniów w środowisku, które sprzyja wymiany doświadczeń i zbiorowych unikalne punkty widzenia do każdego ucznia.

W dyskusji nad każdym przypadku są one nauczane konkretnych narzędzi biznesowych i są stosowane do konkretnych sytuacji, które są w trakcie analizy. Wymaga studentów do analizy problemu, opracowanie rozwiązań, należy rozważyć alternatywne rozwiązania i wybrać plan działania. Zalecenia każdego studenta są dzielone z innymi studentami i bronił w otwartej dyskusji, która stymuluje współpracę grupową, rozwijać umiejętności komunikacyjne i krytyczną analizę alternatyw.

Wydawnictwa Harvard Business School

Materiały stosowane przez przypadek UTH Florida University zostały opracowane i dystrybuowane przez Harvard Business School i Harvard Business Publishing. Ponadto, wszyscy instruktorzy UTH Florida University zostali przeszkoleni w zakresie stosowania metody case profesorowie Harvard Business School.

Oraz materiały szkoleniowe otrzymane z Harvard Business School Publishing są ważnymi czynnikami dla naszego celu, jakim jest zapewnienie wysokiego poziomu jakości programów edukacyjnych, które oferujemy w dziedzinie zarządzania.

Kształcić się w języku hiszpańskim

Wszystkie kursy oferowane przez Florida University UTH prowadzone są w 100% w języku hiszpańskim. Dlatego uczniowie nie muszą uczyć się angielskiego, aby zdobyć wykształcenie na uniwersytecie znajduje się w stanie Floryda.

Zasady nauczane w edukacji w Business Administration są uniwersalne, a zatem nie ma potrzeby tłumaczyć, aby dowiedzieć się, jak zastosować je do kariery studenta. Celem Florida University MWU przekazywać i rozwijać narzędzia niezbędne do kariery w świecie biznesu i znajomości języka angielskiego, choć zalecane, nie jest konieczne do udanej kariery zawodowej.

Studenci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w języku angielskim są zachęcani, aby zapisać w wyspecjalizowanych programów językowych.

licencja

UTH Florida University został upoważniony i posiada koncesję na świadczenie szkolnictwa wyższego wydaną przez Komisję na Wydziale Edukacji Niezależnej Edukacji Stanu Floryda. Dodatkowe informacje dotyczące tej instytucji można uzyskać, kontaktując się z Komisji 325 Zachód Gaines Street, Suite 1414, Tallahassee, FL 32399.

Lokalizacje

  • Tampa

    Tampa, Stany Zjednoczone

pytania