Keystone logo
University of Stirling

University of Stirling

University of Stirling

Wstęp

University of Stirling to międzynarodowy uniwersytet, którego celem jest pomaganie studentom w zmienianiu świata. Stirling, z siedzibą w sercu Szkocji, to miejsce, w którym cenione są umiejętności, a nie wykształcenie, a nauczanie, szanse na zatrudnienie i infrastruktura są oceniane na pięć gwiazdek (QS Stars University Ratings 2021).University of Stirling znajduje się w pierwszej 40-tce w Wielkiej Brytanii ( Times i Sunday Times Good University Guide 2023), w pierwszej 20-tce w Wielkiej Brytanii pod względem nauczania podyplomowego (Postgraduate Taught Experience Survey 2022), a studenci ocenili nas na 3 0 najlepszych w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia studentów w Ogólnopolskim Ankiecie Studentów 2022.Dzięki ponad 170 kombinacjom kursów licencjackich i ponad 90 kursom podyplomowym , w tym portfolio kursów online , wyposażamy naszych absolwentów w wiedzę, doświadczenie i umiejętności zwiększające szanse na zatrudnienie potrzebne do osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy.

Doskonałość sportowa

University of Stirling zajmuje pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i piątkę najlepszych na świecie pod względem obiektów sportowych (The International Student Barometer 2022) – to tylko jeden z powodów, dla których jesteśmy Szkockim Uniwersytetem Doskonałości Sportowej .Nasi studenci korzystają z najnowocześniejszego centrum sportowego, które obejmuje hale sportowe, korty tenisowe, siłownię, studio kolarskie, korty do squasha, bieżnię lekkoatletyczną, sale do ćwiczeń siłowych i kondycyjnych, basen o wymiarach olimpijskich i wiele innych.Na naszym kampusie znajduje się także Szkockie Narodowe Centrum Tenisowe, Narodowa Akademia Pływania i pięć krajowych organów zarządzających .Naszym studentom oferujemy ponad 55 klubów sportowych , dziesiątki cotygodniowych zajęć ruchowych i pozakonkurencyjne programy sportowe – dając im szansę na poprawę kondycji, nawiązanie kontaktów towarzyskich, a nawet rywalizację na światowym poziomie.

Życie w kampusie

University of Stirling zajmuje 1. miejsce w Wielkiej Brytanii i 3. miejsce na świecie pod względem środowiska kampusowego ( Międzynarodowy Barometr Studentów 20 22 ) i nietrudno zrozumieć, dlaczego .Niecałą godzinę drogi od Glasgow i Edynburga nasz piękny kampus o powierzchni 330 akrów jest domem dla rozległej wioski noclegowej , punktów gastronomicznych, sklepów, kina i teatru, a nawet XVIII-wiecznego zamku. Zainwestowaliśmy ponad 43 miliony funtów w dalsze udoskonalanie naszych światowej klasy obiektów fitness i obiektów sportowych o wysokiej wydajności oraz w stworzenie nowego centrum kampusowego.

Zaangażowanie na rzecz zdolności do zatrudnienia

Na University of Stirling nasi studenci zdobywają więcej niż tylko dyplom. Od staży po pomoc w znalezieniu pracy, nasz zespół ds. umiejętności i możliwości zatrudnienia studentów zapewnia wsparcie i porady, których potrzebujesz, aby zaplanować karierę, zwiększyć szanse na zatrudnienie lub pomyśleć o dalszej nauce.Tymczasem nasze kursy oferują praktyczne doświadczenie, wsparcie kariery i możliwości pracy z branżami na całym świecie .Dlatego 93% studentów twierdzi, że jest zadowolonych z naszego wsparcia w zakresie usług karier (ISB 2022), a 96% naszych absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę 15 miesięcy po ukończeniu studiów (Graduate Outcomes 2020-21, HESA)

Perspektywa globalna

University of Stirling jest prawdziwie globalny w każdym tego słowa znaczeniu. Na naszym zróżnicowanym i włączającym kampusie reprezentowanych jest ponad 140 narodowości .Współpracujemy z instytucjami na całym świecie – prowadząc zajęcia w ramach partnerstw badawczych w ponad 60 krajach , aby pomóc naszym studentom stać się przyszłościowymi absolwentami posiadającymi umiejętności poszukiwane przez pracodawców na całym świecie.

Badania ze skutkiem

Nasi czołowi na świecie naukowcy są ekspertami w swoich dziedzinach, a nasze nauczanie wykorzystuje te najnowocześniejsze badania, aby wywrzeć wpływ na społeczeństwo. Właśnie dlatego 80% badań Stirlinga zostało sklasyfikowanych jako wiodące na świecie lub doskonałe na arenie międzynarodowej w najnowszym programie Research Excellence Framework (REF 2021).Nasz cel jest prosty: od karmienia świata po wykorzystywanie psychologii do łapania przestępców, chcemy rozwiązać globalne problemy naszych czasów. Nasi interdyscyplinarni badacze kwestionują założenia, wprowadzają innowacyjne myślenie i znajdują rozwiązania.

Miasto Stirling

Stirling to „brama do Highlands” i jest to idealne miejsce, aby zadzwonić do domu .Stirling zostało uznane za najbezpieczniejsze miasto studenckie w Szkocji (Complete University Guide 2023 ) i jest także jednym z 3 najszczęśliwszych miejsc do życia w Szkocji (Rightmove Happy at Home Index 2022) .Stirling łączy w sobie urok historycznej starożytnej stolicy z gwarem nowoczesnego miasta .Jedna na pięć osób w populacji Stirling ma od 16 do 29 lat, mamy świetne połączenia komunikacyjne, a jesteśmy zaledwie 50 minut od dwóch największych miast Szkocji – co jest idealne na weekendowe przygody podczas zwiedzania Szkocji, Wielkiej Brytanii lub nawet dalej w polu.Dowiedz się więcej o mieście Stirling i jego tętniącej życiem

Czy jesteś gotowy, aby być Stirlingiem?

Znajdź swój kurs ,

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  30%

 • 0
 • Stosunek liczby studentów do wykładowców:

  10 do 1

Funkcje kampusu

University of Stirling zajmuje 1. miejsce w Wielkiej Brytanii i 3. miejsce na świecie pod względem środowiska kampusowego (Międzynarodowy Barometr Studentów 2022) i nietrudno zrozumieć, dlaczego.

Niecałą godzinę drogi od Glasgow i Edynburga, nasz piękny kampus o powierzchni 330 akrów jest domem dla niedawno odnowionych obiektów noclegowych, punktów gastronomicznych, sklepów, kina i teatru, a nawet XVIII - wiecznego zamku. Zainwestowaliśmy także ponad 43 miliony funtów w dalszą poprawę naszej światowej klasy obiektów fitness i obiektów sportowych o wysokiej wydajności oraz w stworzenie nowego centrum kampusowego.

  Stypendia i Finansowanie

  Dzień otwarty studiów podyplomowych

  Zarejestruj się na Dzień Otwarty

  Rankingi

  Na University of Stirling bycie różnicą jest w naszym DNA. Właśnie dlatego jesteśmy regularnie doceniani na całym świecie za doskonałość badawczą w nauczaniu, badaniach i oferowaniu studentom światowej klasy doświadczeń.

  University of Stirling znajduje się w 40 najlepszych w Wielkiej Brytanii (Times i Sunday Times Good University Guide 2023), w 20 najlepszych w Wielkiej Brytanii pod względem nauczania podyplomowego (Postgraduate Taught Experience Survey 2022), a studenci ocenili nas jako 20 najlepszych w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia studentów Ogólnopolskie Badanie Studentów 2022.

  Więcej informacji na temat rankingów w Stirling można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Lokalizacje

  • Stirling

   University of Stirling,, FK9 4LA , Stirling

   pytania