Keystone logo
University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

Wstęp

University Savoie Mont Blanc (Chambéry) oferuje zarówno krótkie (dyplomy uniwersyteckie, dyplomy uniwersyteckie w dziedzinie technologii), jak i długie (licencjackie, magisterskie, doktoranckie, a także dyplomy inżynierskie), zarówno początkowe, akademickie, ciągłe, studia zawodowe, jak i potwierdzanie zdobytego doświadczenia (VAE), na miejscu lub na odległość.

Na swoich trzech kampusach, Annecy, Le Bourget-du-Lac i Jacob-Bellecombette, Université Savoie Mont Blanc oferuje szczególnie atrakcyjne warunki do nauki w samym sercu wyjątkowego środowiska. Wszędzie, w tej ustrukturyzowanej wielobiegunowości, uczniowie znajdują spersonalizowane działania następcze, wsparcie w definiowaniu i rozwijaniu swoich osobistych projektów oraz atuty umożliwiające pomyślną integrację z życiem zawodowym.

Badania są prowadzone przez uznane, wyróżnione i wyróżnione laboratoria zaangażowane w bliskie partnerstwa z głównymi organizacjami, organizacjami międzynarodowymi lub innymi strukturami będącymi w czołówce innowacji . Nasi badacze są mocno zaangażowani w kilka dziedzin, które towarzyszą dynamice terytorialnej: góry, mechatronika, organizacja, turystyka, wizerunek i energetyka. Wraz z fizyką przyczyniają się do widoczności Université Savoie Mont Blanc w niszach, w których jego reputacja jest rozpoznawana na całym świecie.

Poprzez zaangażowanie i mobilizację wszystkich swoich pracowników, między Savoie i Mont-Blanc, uniwersytet ma jedną ambicję: dążyć do osobistego sukcesu i przyczyniać się do lepszej integracji swoich studentów w społeczeństwie wiedzy XXI wieku.

Lokalizacje

  • Chambéry

    Rue Marcoz,27, 73000, Chambéry

    pytania