Keystone logo
University of San Francisco - School of Management

University of San Francisco - School of Management

University of San Francisco - School of Management

Wstęp

Dołączając do USF School of Management , dołączasz do uniwersytetu zaangażowanego w rozwijanie współczujących i produktywnych liderów.

Naszą misją jest rzucenie Ci wyzwania, aby zmienić sposób prowadzenia biznesu i zarządzania, aby stworzyć bardziej ludzki i sprawiedliwy świat. Domagamy się doskonałości akademickiej w służbie ludzkości. Poszerzamy Twoje zrozumienie dzisiejszego globalnego rynku.

Znajdujemy się w sercu San Francisco, jednego z najbardziej intensywnych ekosystemów biznesowych na świecie, co pozwala nam zapewnić studentom niezrównany dostęp do zaawansowanych technologii, biotechnologii, finansów, kapitału wysokiego ryzyka i liderów przedsiębiorczości.

Oprócz niezrównanych zastosowań w świecie rzeczywistym podczas całej edukacji w School of Management, nasz stosunek liczby studentów do liczby wykładowców wynosi 15: 1, co zapewnia wysoce zaangażowane i zindywidualizowane doświadczenie edukacyjne.

Zapewniamy możliwości uczenia się przez doświadczenie, które przyczyniają się do rygorystycznego programu nauczania i przygotowują uczniów do dzisiejszego dynamicznego rynku. Studenci biorą udział w wielu ogólnopolskich konkursach, w tym w Ogólnopolskim Konkursie Sprzedaży Instytutu Russa Berriego, dorocznym Ogólnopolskim Międzyuczelnianym Konkursie Etyki Biznesu oraz Konkursie Inwestycji Kapitałowych Podwyższonego Ryzyka®.

Wierzymy w edukację całej osoby, dlatego uczenie się przez służbę i zaangażowanie społeczne są wymaganiami dla studentów studiów licencjackich. Od staży w służbie publicznej po programy wolontariatu, wszyscy nasi studenci aktywnie uczestniczą w ulepszaniu społeczności.

Łączymy studentów z całego świata, aby poznać zarówno akademickie podstawy współczesnej przedsiębiorczości i innowacji, jak i ciężko zdobyte doświadczenie biznesowe oraz spostrzeżenia przedsiębiorców i profesjonalistów biznesowych. Nasi absolwenci reprezentują 117 branż w 50 stanach, 9 terytoriach USA i 97 krajach na całym świecie.

Odkryj wyjątkowe programy studiów licencjackich i magisterskich , wydział najwyższego kalibru oraz społeczność studentów i absolwentów, która aktywnie zmienia świat.

Jesteśmy instytucją akredytowaną przez AACSB, najwyższy poziom osiągnięć posiadany tylko przez 5% szkół biznesu na całym świecie. Nasz program dla absolwentów administracji publicznej jest akredytowany przez NASPAA, czołową organizację członkowską programów dla absolwentów z zakresu administracji publicznej, polityki publicznej, spraw publicznych oraz zarządzania publicznymi i non-profit w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Rekrutacja

Jeśli chcesz ubiegać się bezpośrednio o jeden z programów oferowanych w School of Management na University of San Francisco, możesz kontynuować tutaj .

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • San Francisco

  University of San Francisco 101 Howard Street San Francisco, CA, 94105, San Francisco

 • Barcelona

  Barcelona, Hiszpania

  • San Jose

   San Jose, Stany Zjednoczone

   • Taipei

    Fu Jen Catholic University, , Taipei

    pytania