Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Wstęp

Unikalny wśród uniwersytetów w Libanie USEK był pierwszym uniwersytetem założonym przez obywateli Libanu, w tym przypadku przez mnichów libańskiego Zakonu Maronitów (OLM), którzy od VII wieku przywiązują swoje wartości do edukacji. Programy edukacyjne i rozwój badań, które oferujemy wszystkim naszym studentom, są zgodne z oficjalnymi wymogami państwa libańskiego, Konstytucjami OLM i nauką społeczną Kościoła katolickiego na uniwersytetach, a ostatnio także w stylu amerykańskim system edukacji i międzynarodowe akredytacje, aby dać naszym studentom szersze perspektywy za granicą, a także w Libanie.

Od samego początku Uniwersytet utrzymywał swój rozmach, rozwijając się, pozostając wiernym swojemu wszechstronnemu i nieelitarnemu humanizmowi chrześcijańskiemu, który przewija się przez nauczanie, które przekazujemy. Nasza edukacja uniwersytecka w świecie rzeczywistym opiera się na naszym zaangażowaniu w silne zarządzanie i zarządzanie, ocenę uczenia się i nauczania, dobre samopoczucie studentów i wsparcie naszych pracowników w oparciu o zasady doceniania społeczności, ciekawości intelektualnej, tradycji i innowacji oraz wysokiej wydajności .

Dyplom USEK przygotowuje naszych studentów do wyzwań współczesnego świata. Nasz solidny rdzeń edukacyjny obejmuje programy na wszystkich głównych kierunkach studiów i obejmuje nowe specjalizacje zawodowe dostosowane do obecnego rynku pracy.

Nasza społeczność składa się z różnorodnych i utalentowanych studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów. Poczucie przynależności USEK wynika z siły indywidualnych i zespołowych powiązań w społeczności, opartych na duchowych, obywatelskich i etycznych wartościach poszanowania innych i ich przekonań.

Motto USEK: „Kiedy przyjdzie Duch prawdy, zaprowadzi cię do całej prawdy”. (J 16,13)

Misja

Biuro ds. Zapewnienia Jakości i Efektywności Instytucjonalnej (QA-IE) wspiera Uczelnię w realizacji jej misji poprzez różne inicjatywy, takie jak planowanie, ocena i poprawa wyników administracyjnych i akademickich zgodnie z międzynarodowymi standardami akredytacji, w stosownych przypadkach. QA-IE zbiera i analizuje dane, które są rozpowszechniane w celu podejmowania decyzji i raportowania.

Wizja

Wizją Biura QA-IE jest stanie się krajowym i regionalnym modelem zapewniania jakości i efektywności instytucjonalnej poprzez ocenę i akredytację.

Lokalizacje

 • Jounieh

  Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

 • Zahlé

  Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

  • Chekka

   El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

   • Rmaych

    Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

    pytania