Keystone logo
Ural Federal University Magister filozofii politycznej
Ural Federal University

Magister filozofii politycznej

Yekaterinburg, Rosja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

RUB 222 900 / per year *

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

* rocznie lub 151 000/rok - ze zniżką za 40 i więcej punktów na egzaminie wstępnym

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Cele programu

Program studiów magisterskich z filozofii politycznej jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych refleksją filozoficzną nad najbardziej złożonymi i merytorycznymi zagadnieniami leżącymi u podstaw współczesnej polityki. Program oferuje szereg kursów z zakresu współczesnej filozofii politycznej, a także kursy z metod badań społecznych. Filozofia polityczna bada, w jaki sposób ludzie organizują swoje życie zbiorowe i bada, co oznacza „dobre społeczeństwo”. Jego szczególny nacisk kładzie się na to, w jaki sposób nasza zdolność krytyczna i indywidualna sprawczość mogą zmienić świat, w którym żyjemy.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133773_1780128_598544516884184_401627201_o.jpg " alt=" 133773_1780128_598544516884184_401627201_o.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","źródło ":""}" />

Zalety programu

Program MА w filozofii politycznej jest jednym z niewielu programów w tej dziedzinie istniejących w Rosji i jedynym międzynarodowym, z podstawowymi kursami programu prowadzonymi w języku angielskim. Oprócz wybitnych członków wydziału, z których wielu posiada międzynarodowe stopnie naukowe, zajęcia prowadzą profesorowie wizytujący z Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego (Węgry), Uniwersytetu w Utrechcie (Holandia) i innych instytucji partnerskich. główny wydział programu składa się z badaczy, których prace naukowe nad nowoczesnością, tolerancją, indywidualnością i innymi tematami współczesnej filozofii politycznej zyskały uznanie krajowe i międzynarodowe.

Program czerpie z bogatej tradycji teoretyzowania politycznego, jednak obecny kanon teorii politycznej zorientowany na Europę zachodnią jest równoważony dużymi osiągnięciami w dziedzinie studiów nad polityką myślicieli eurazjatyckich i rosyjskich. Program opiera się na porównawczym i kosmopolitycznym programie badawczym, którego celem jest kształcenie ekspertów, a także kompetentnych obywateli świata.

Biorąc pod uwagę interdyscyplinarny charakter programu, końcowa praca magisterska może łączyć podejścia z innych dziedzin akademickich, takich jak antropologia, socjologia, politologia, kulturoznawstwo itd., pod warunkiem, że koncepcyjny rdzeń pracy leży w dziedzinie filozofii politycznej .

Kluczowe Dyscypliny

 • Metody badawcze w naukach społecznych i humanistycznych
 • Technologie cyfrowe w badaniach społecznych i humanistycznych
 • Pisanie akademickie w naukach społecznych i humanistycznych
 • Historia filozofii politycznej
 • Nowoczesna filozofia polityczna
 • Filozofia polityczna i płeć
 • Filozofia ciała i biopolityka
 • Teoria Nowoczesności
 • Tematy nowoczesności
 • Mikropolityka
 • Teoria działania
 • Współczesne studia instytucjonalne w naukach politycznych
 • Krytyczna refleksja w polityce
 • Język obcy

Możliwości związane z karierą

Program filozofii politycznej oferuje szereg kursów z zakresu nowoczesnej teorii politycznej i szkoleń w zakresie umiejętności badawczych, które umożliwiłyby absolwentom pracę zarówno w organizacjach rządowych, jak i pozarządowych na stanowiskach administracyjnych oraz w różnych placówkach akademickich, jako badacze lub nauczyciele.

Warunki przyjęć:

 • 4-letnie studia licencjackie/specjalistyczne (lub równorzędne) w zakresie nauk społecznych lub humanistycznych

pytania

Czy mogę zapłacić za ten program w ratach?

Czesne można uiszczać w kilku ratach (maksymalnie 6) z indywidualnym planem płatności ustalonym po przyjeździe studenta i podpisaniu umowy o naukę.

Gdzie znajduje się Kampus?

ul. Lenina 51, Jekaterynburg

Jakie masz inne opcje finansowania tego programu?

Istnieje możliwość uzyskania rabatu za wysoką wydajność na egzaminie wstępnym (prosimy zwrócić uwagę na cenę oznaczoną *)

Jakie dokumenty są wymagane, aby zgłosić się do tego programu?

Wszyscy kandydaci powinni złożyć następujący zestaw dokumentów do sprawdzenia przez komisję rekrutacyjną:

 1. Skan paszportu wnioskodawcy
 2. Notarialne tłumaczenie paszportu wnioskodawcy na język rosyjski
 3. Wcześniejsze dokumenty edukacyjne (dyplom licencjata lub równorzędny) wraz z ich legalizacją/apostille sporządzoną zgodnie z rosyjskimi standardami edukacji
 4. Pełna transkrypcja ocen akademickich (za cały okres studiów)

Proszę wziąć pod uwagę, że dokumenty w języku angielskim, francuskim i niemieckim są również akceptowane do wstępnej kontroli kwalifikowalności. Ale na etapie przyjęcia wszystkie dokumenty wymagają notarialnego tłumaczenia na język rosyjski .

Jak wygląda proces rekrutacji do tego programu?

Aby dostać się na studia magisterskie, należy przejść 2 obowiązkowe procedury, które można wykonać w formach odległych. Dopuszczenie jest udzielane po pomyślnym zakończeniu obu procedur.

 • Rozpoznawanie dokumentów:

Wszyscy kandydaci powinni złożyć komplet wymaganych dokumentów edukacyjnych (dyplom licencjata + wykaz ocen za cały okres studiów) do sprawdzenia przez komisję rekrutacyjną (sprawdzenie trwa 2-4 dni)

 • Wywiad

Każdy kandydat powinien zdać jeden egzamin wstępny w formie rozmowy kwalifikacyjnej przez Skype z Administratorem Programu. Rozmowa kwalifikacyjna ustalana jest indywidualnie, wszystkie szczegóły należy uzgodnić z kierownikiem rekrutacji.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Arts w dialogu międzyreligijnym: Nauka, Filozofia i Teologia Religii
  • Lugano, Szwajcaria
 • Magister filozofii żydowskiej
  • Ramat Gan, Izrael
 • Magister filozofii
  • Groningen, Niderlandy