Keystone logo
The Pontifical University of John Paul II in Krakow Magister filozofii, etyki i religii
The Pontifical University of John Paul II in Krakow

Magister filozofii, etyki i religii

Kraków, Polska

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

PLN 5600 / per semester

W kampusie

Wstęp

"Graduate Philosophy in English" to 2-letnie studia magisterskie dla studentów polskich i zagranicznych. Wszystkie oferowane przedmioty prowadzone są w całości w języku angielskim. Studia mają na celu rozwijanie umiejętności i kompetencji filozoficznych przydatnych w sferze zawodowej, publicznej i prywatnej (np. krytycznego myślenia, kreatywności, racjonalności i skutecznej argumentacji).

Kursy są zaplanowane w sposób zrównoważony: mają na celu rozwój umiejętności i poszerzenie wiedzy studenta filozofii. Jednak! Są one również odpowiednie dla absolwentów różnych dziedzin - w obu przypadkach zapewnią studentowi solidne podstawy filozoficzne i wszechstronne zrozumienie aktualnych debat filozoficznych, religijnych i naukowych.

Studia magisterskie rozwiną umiejętności studenta w zakresie dyskusji o filozofii w języku angielskim i dlatego są również zalecane dla tych studentów, którzy planują karierę akademicką w tej dziedzinie. Te studia magisterskie zostały zaprojektowane tak, aby były Twoją wielką intelektualną przygodą - nasza wiedza i doświadczenie dokładnie pokierują Twoją pasją i zainteresowaniami filozoficznymi w kierunku samorozwoju. Absolwenci nie są jednak ograniczeni wyłącznie do kariery akademickiej! Program może być również przydatny dla tłumaczy, którzy chcą specjalizować się w literaturze filozoficznej.

Umiejętności filozoficzne są również przydatne dla kandydatów, którzy chcą objąć stanowisko analityka finansowego, etycznego lub środowiskowego, eksperta ds. praw człowieka, koordynatora mediów społecznościowych, kreatywnego pisarza lub badacza. Studia pomagają w wyrażaniu siebie w języku mówionym i pisanym. Ten konkretny tytuł magistra, uzyskany tutaj na UPJPII, jest równoważny z licencjatem, który daje absolwentowi kwalifikacje do nauczania w instytucjach kościelnych.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania