Keystone logo
University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

Wstęp

O UNYP

University of New York in Prague (UNYP) został założony w 1998 roku i oferuje amerykańskie i czeskie stopnie uniwersyteckie w całości w języku angielskim ze środkowoeuropejskiej Pragi. UNYP ma długą historię i współpracę z Uniwersytetem Stanowym Nowego Jorku, a konkretnie z Empire State College (SUNY, ESC). UNYP pozostaje jedną z największych uczelni anglojęzycznych w Czechach.

Licencjat, magister, MBA i doktorat. Programy w Pradze

UNYP oferuje akredytowane studia licencjackie, magisterskie, MBA i doktoranckie. programy w języku angielskim jako oficjalnie uznana instytucja szkolnictwa wyższego w Czechach oraz we współpracy z prestiżowymi międzynarodowymi uniwersytetami w Stanach Zjednoczonych i Europie.

University of New York w Pradze składa się z czterech głównych uczelni UNYP : Biznesu, Psychologii, Stosunków Międzynarodowych oraz Komunikacji i Mediów. Dzięki tym czterem wyjątkowym szkołom UNYP zapewnia akredytowane czeskie i amerykańskie stopnie licencjackie z administracji biznesowej, komunikacji i mediów, rozwoju dziecka, sztuki mediów cyfrowych, technologii informacyjnej, stosunków międzynarodowych, języka i literatury angielskiej, nauk politycznych i psychologii. UNYP oferuje również trzyletni program Business Administration, koncentrujący się na finansach, marketingu, zarządzaniu sportem i zasobach ludzkich.

Lokalizacje

  • Prague

    University of New York in Prague Londýnská 41 , 120 00 , Prague

pytania