Keystone logo
The University of Waikato

The University of Waikato

The University of Waikato

Wstęp

The University of Waikato - Te Whare Wānanga o Waikato

Studiuj na The University of Waikato w Nowej Zelandii. The University of Waikato to nowoczesny, innowacyjny uniwersytet z ogromnymi ambicjami.

Oferujemy elastyczne opcje badania z naciskiem na udowodnienie doświadczenia w branży poprzez staże, staże i studia przypadków.

Nasz uniwersytet jest domem dla 12 500 studentów, w tym ponad 2 500 studentów z ponad 86 krajów. Jesteśmy jednym z wiodących uniwersytetów badawczych w Nowej Zelandii, składającym się z ośmiu wydziałów i szkół oferujących szeroki zakres przedmiotów.

Nasz główny kampus znajduje się w mieście Hamilton na Nowej Zelandii na wyspie Północnej. Na terenie kampusu znajdziesz miłą i przyjazną atmosferę oraz szereg usług i udogodnień, w tym nasze nowoczesne centrum studenckie, fantastyczne zaplecze sportowe oraz liczne kawiarnie i restauracje.

W Tauranga poszerzamy naszą ofertę edukacyjną i zbudowaliśmy nowoczesny kampus w centralnej dzielnicy biznesowej Tauranga. Zajęcia rozpoczęły się na początku 2019 roku. Tauranga oferuje relaksujący nadmorski styl życia w pobliżu jednych z najpiękniejszych plaż Nowej Zelandii. Region ma kwitnącą gospodarkę z największym portem eksportowym w Nowej Zelandii oraz przemysłem ogrodniczym i owocami kiwi.

Wielu studentów zagranicznych decyduje się na studia na Uniwersytecie na jeden lub dwa semestry studentów studiów za granicą i przekazuje kredyty akademickie, które zdobyli w Waikato w celu uzyskania dyplomu na uczelni macierzystej.

Na The University of Waikato studenci zdobywają wykształcenie wysokiej jakości, które jest rozpoznawane na całym świecie, jednocześnie ciesząc się wyjątkowym i pełnym doświadczeniem uniwersyteckim w kraju znanym z innowacyjnego myślenia i wspaniałego środowiska naturalnego.

35033_Hamilton_city.jpg

Uścisk tożsamości Maorysów

The University of Waikato wyróżnia się na tle innych uniwersytetów, ponieważ uznaje swoją silną tożsamość i dziedzictwo Maorysów jako kluczowe cechy wyróżniające. Uniwersytet znajduje się w ojczyźnie ludu Waikato i Kīngitanga (króla Maorysów) i dociera do wielu iwi (plemion) Wyspy Północnej. Na terenie kampusu organizowane są przez cały rok akademicki wydarzenia związane z kaupapa Maorysami, zarówno dla Maorysów, jak i studentów spoza Maorysów. Wszyscy studenci zagraniczni są mile widziani w kampusie w pōwhiri (powitanie) w Te Kohinga Mārama marae (miejsce spotkań) i poczują wpływ kultury maoryskiej od momentu, gdy wejdą na kampus.

35031_computer_labs.jpg

Jakość edukacji

Nasza instytucja stoi dumnie na arenie światowej w zakresie edukacji, badań i doświadczeń studenckich. Uczniowie mogą być pewni, że kwalifikacja University of Waikato stworzy je tam, dokąd zmierza świat.

 • Miejsce 266 - QS World University Rankings 2020, poprawa o 135 miejsc w ciągu sześciu lat
 • 72 miejsce na świecie pod względem jakości i wpływu na badania - QS World University Ramkings 2020
 • Osiem obszarów tematycznych, które zostały sklasyfikowane w 300 najlepszych na świecie (rankingi uniwersytetów QS według tematu 2020).

60234_2.png

Dlaczego Waikato jest inny

 • Nasze mniejsze klasy wielkości zapewniają uczniom indywidualne możliwości nauki od naszych nagradzanych wykładowców.
 • Studenci mają możliwość uczestniczenia w praktycznej nauce i stażach we wszystkich programach.
 • Mamy specjalnie opracowane programy mistrzowskie, które można ukończyć w zaledwie 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin.
 • Studenci mogą studiować na kampusie w Hamilton lub Tauranga, a większość naszych programów można rozpocząć w marcu lub lipcu każdego roku. W listopadzie i styczniu odbywają się sześciotygodniowe kursy skondensowane, które mogą pomóc uczniom osiągnąć postęp w nauce.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę waikato.ac.nz lub wyślij e-mail na adres [email protected].

35032_b117_hamilton-nightlife.jpg
 • Rok założenia: 1964
 • Lokalizacja: Hamilton
 • Liczba studentów: 12,500

Lokalizacje

 • Hamilton

  University of Waikato Te Whare Wananga o Waikato Gate 1 Knighton Road Private Bag 3105, 3240, Hamilton

 • Tauranga

  Physical 101-121 Durham Street Tauranga 3110 Postal (via Hamilton): Private Bag 3105 Hamilton 3240 New Zealand, 3110, Tauranga

pytania