Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Wstęp

76780_ScreenShot2018-05-21at10.39.37PM.png

Przy tak ścisłych powiązaniach między prawem a biznesem ma sens, aby specjalista z zakresu edukacji prawniczej był dobrze przygotowany do rozwoju doskonałej szkoły biznesu.

Koncentrując się na praktycznej nauce, University of Law Business School ma na celu uczynienie studentów zatrudnianymi i gotowymi do odniesienia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy odpowiednie środowisko do nauki, abyś mógł osiągnąć swoje biznesowe aspiracje.

Rankingi i akredytacje

Wiele programów University of Law Business jest akredytowanych przez prestiżowy Chartered Management Institute (CMI), a studenci będą korzystać z dyplomu CMI oprócz stopnia po pomyślnym ukończeniu.

Studenci na akredytowanych programach również otrzymają bezpłatne członkostwo w CMI na czas trwania kursu i przez jeden rok po ukończeniu kursu. Korzyści obejmują dostęp do największej biblioteki zarządzania w Wielkiej Brytanii, dostęp do portalu zasobów internetowych, porady od menedżerów ds. Zatrudnienia i dostęp do internetowej społeczności mentorów CMI.

Możliwość zatrudnienia

Zdolność do zatrudnienia leży u podstaw wszystkiego, co robimy w Szkole Biznesu.

Nasz zespół ds. Zdolności do zatrudnienia zapewni Ci indywidualne porady dotyczące tego, jak skutecznie nawiązać kontakty biznesowe z największymi brytyjskimi rekruterami, takimi jak IBM, Lloyds of London i Price Waterhouse Coopers (PwC), z którymi spotkasz się dzięki wydarzeniom, warsztatom i wizytom do organizacji, dzięki czemu można zobaczyć z pierwszej ręki, jak działa biznes w realnym świecie.

Znajomości

76779_ScreenShot2018-05-21at10.39.46PM.png

Nasze doświadczenie i doświadczenie jako University of Law umożliwiło nam ustanowienie globalnych powiązań w sektorze prawnym i biznesowym, a dzięki tym powiązaniom rozumiemy, jak ważne jest, aby mieć szansę na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, gdy zaczynasz Twoja kariera.

Dlatego stworzyliśmy silne globalne relacje z firmami i pracodawcami, aby zapewnić doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów.

Lokalizacja Londynu

Studia podyplomowe w The University of Law Business School prowadzone są w londyńskim Bloomsburycampus w samym sercu komercyjnego centrum stolicy oraz w jednym z najbardziej tętniących życiem rejonów Londynu.

Wiele naszych kursów jest również dostępnych w 100% online.

Nasze kursy

76781_ScreenShot2018-05-21at10.40.04PM.png

University of Law Business School oferuje szereg studiów podyplomowych w całej Wielkiej Brytanii, w tym:

 • Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem
 • MSc Leadership and Human Resource Management
 • Mgr International Marketing
 • MSc Corporate Financial Management
 • Magister rachunkowości globalnej

Oferujemy również kursy Master of Business Administration (MBA), które zostały opracowane dla profesjonalistów z dowolnej dyscypliny, którzy chcą awansować w swojej obecnej roli lub doskonalić swoją karierę, aby awansować na wyższe stanowiska kierownicze i role przywódcze.

Oferujemy dwa programy, które pozwalają specjalizować się w prawie międzynarodowym lub przedsiębiorczości.

 • MBA Entrepreneurship
 • Prawo międzynarodowe MBA

Wiele naszych kursów jest również dostępnych w 100% online.

Lokalizacje

 • London

  Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

 • UK Online

  UK Online, Wielka Brytania

  pytania