Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law MA/PGDip/PGCert w dziedzinie historii
University of Birmingham - College of Arts and Law

MA/PGDip/PGCert w dziedzinie historii

Birmingham, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

30 Aug 2024

Sep 2024

GBP 10 530 / per year *

W kampusie

* dla studentów MA z Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin, 5 085 funtów w niepełnym wymiarze godzin | 21 150 funtów dla studentów MA z zagranicy w pełnym wymiarze godzin

Wstęp

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany różnymi okresami historycznymi i podejściami, czy masz pasję do konkretnego elementu przeszłości, nasza nowa historia MA oferuje elastyczność, aby studiować to, co najbardziej Cię interesuje.

MA w historii umożliwia ci rozwijanie wiedzy specjalistycznej w różnych dziedzinach, w których Departament Historii ma znaczące atuty, które obejmują studia średniowieczne, wczesną historię współczesną, historię globalną, historię Stanów Zjednoczonych, historię współczesną, historię publiczną i nowoczesne studia brytyjskie.

Możesz również specjalizować się w konkretnym historycznym Pathway, w tym studiować nauczane moduły i pisać rozprawę na temat w ramach Pathway obszaru specjalizacji. Aktualne Pathways obejmują.

 • Historia współczesna Pathway
 • Historia wczesnonowożytna Pathway
 • Historia globalna Pathway
 • Studia średniowieczne Pathway
 • Współczesne studia brytyjskie Pathway
 • Historia publiczna Pathway
 • Studia amerykańskie Pathway

Wszystkie wnioski są składane do programu MA History. Jeśli chciałbyś specjalizować się w konkretnym Pathway, nie musisz decydować się na aplikację. Wskażesz to w procesie wyboru modułu po wejściu do programu, co pozwoli na większą elastyczność w studiach magisterskich.

Studiowanie naszego programu MA History pozwala skorzystać z wiedzy wielu historyków w Birmingham, a Departament jest niezrównany w geograficznej i chronologicznej szerokości swojej wiedzy.

Jeśli jesteś zainteresowany kontynuacją studiów na zaawansowanym poziomie, ale nie jesteś w stanie zobowiązać się do pełnego stopnia magistra lub wolisz nie ukończyć rozprawy, możesz być zainteresowany naszymi trasami Postgraduate Diploma (PGDip) lub Postgraduate Certificate (PGCert). Na PGDip, ukończysz moduły warte 120 kredytów w ciągu 8 miesięcy w pełnym wymiarze godzin lub 16 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin. Na PGCert, ukończysz 80 kredytów w ciągu 4 miesięcy w pełnym wymiarze godzin.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

 • Mocne strony badań - Times Higher Education uplasował Departament Historii na ósmym miejscu w kraju w Research Excellence Framework exercise 2021 na podstawie Grade Point Average.
 • Doskonała reputacja - University of Birmingham został zaliczony do 100 najlepszych na świecie instytucji do studiowania historii w 2021 QS World University Rankings.
 • Fundacja dla dalszych badań - nasz program MA History wyposaży Cię w umiejętności badawcze, aby przeczytać i ocenić odpowiednie źródła pierwotne, zdolność do przeprowadzenia niezależnych badań i napisać swoje badania. Pod koniec programu, będziesz miał nabyte umiejętności i wiedzę, aby przejść do doktoratu, jeśli chcesz.
 • Dostęp do usług wsparcia akademickiego - jako student studiów podyplomowych będziesz miał dostęp do usług takich jak Academic Writing Advisory Service i Bank of Assessed Work, które pomogą Ci przejść z poziomu licencjackiego do podyplomowego lub z powrotem do środowiska akademickiego po czasie nieobecności.
 • Bądź częścią ekscytującego działu - dołączysz do żywej społeczności podyplomowej z możliwościami zwiększenia swojej nauki poprzez wydarzenia i seminaria badawcze.

Doświadczenie po ukończeniu studiów

College of Arts and Law oferuje doskonałe wsparcie dla swoich postgraduates, od bibliotek i przestrzeni badawczych po wsparcie kariery i możliwości finansowania.

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Referencje studentów

</p>

O szkole

pytania