Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law Magister lingwistyki stosowanej (kształcenie na odległość)
University of Birmingham - College of Arts and Law

Magister lingwistyki stosowanej (kształcenie na odległość)

Birmingham, Wielka Brytania

30 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1260 *

Nauka na odległość

* na moduł

Wstęp

Interesujesz się relacją między językiem a społeczeństwem? Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu słownictwa i różnicy między językiem mówionym i pisanym?

Nasz magister lingwistyki stosowanej jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych zastosowaniem badań językowych w pedagogice językowej oraz dla nauczycieli języka angielskiego, którzy chcą podnieść swoją pozycję zawodową.

Studiując ten program w trybie kształcenia na odległość, otrzymasz zestaw interaktywnych materiałów szkoleniowych do ukończenia w trybie samodzielnej nauki w niepełnym wymiarze godzin przez okres co najmniej 30 miesięcy.

Oferujemy również program stacjonarny na terenie kampusu trwający ponad rok.

Po co studiować ten kurs?

  • Elastyczność – mamy wiele dat rozpoczęcia w ciągu roku, więc masz możliwość wyboru, kiedy rozpocząć u nas studia. Możesz uczyć się w domu, w swoim czasie i tempie, dzięki czemu możesz połączyć zdobywanie kwalifikacji z innymi zobowiązaniami. Masz także możliwość rozwijania swojej kariery bez konieczności odchodzenia z pracy.
  • Zastosowanie w życiu codziennym – możesz zacząć stosować nową wiedzę i spostrzeżenia w swoim życiu zawodowym już podczas studiów. Wielu studentów decyduje się nawet na poruszanie w swoich rozprawach tematów związanych z pracą.
  • Możliwość uczęszczania do naszej szkoły letniej – możliwość uczęszczania do jednej z naszych szkół letnich w Birmingham, Japonii lub Korei, aby dowiedzieć się więcej o dyscyplinie i spotkać się z pracownikami akademickimi i innymi studentami biorącymi udział w programie.
  • Dostęp do doskonałych zasobów – będziesz mieć bezpłatny dostęp do korpusu Banku Języka Angielskiego zawierającego 450 milionów słów oraz do sprzętu, oprogramowania i zasobów danych przechowywanych w Centrum Badań Korpusowych. Będziesz mieć także dostęp do zasobów internetowych, takich jak usługa doradztwa w zakresie pisania akademickiego i Bank ocenianych prac, które pomogą Ci w przejściu na studia podyplomowe. Dysponujemy także obszerną i stale rosnącą gamą książek i czasopism dostępnych w bibliotece internetowej Uniwersytetu.
  • Osobisty nauczyciel – Twój osobisty nauczyciel będzie pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące treści Twojego programu i doradzić, co czytać i jak pisać zadania.
  • Doskonała reputacja – Katedra Języka Angielskiego i Lingwistyki jest jedną z najstarszych i największych tego typu w kraju. Programy na odległość są prowadzone od ponad dwudziestu lat i zyskały doskonałą reputację. Materiały dostępne online zostały opracowane przez ekspertów w danej dziedzinie o różnorodnych zainteresowaniach badawczych i specjalizacjach. Uniwersytet znalazł się także na liście 50 najlepszych na świecie instytucji studiujących język i literaturę angielską w rankingach QS World University Rankings 2023.

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

</p>

O szkole

pytania