Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law MA w Szekspirze (na kampusie lub w ramach kształcenia na odległość)
University of Birmingham - College of Arts and Law

MA w Szekspirze (na kampusie lub w ramach kształcenia na odległość)

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

30 Aug 2024

Sep 2024

GBP 10 530 / per year *

Nauka na odległość, W kampusie

* dla studentów brytyjskich w pełnym wymiarze godzin | £21,960 dla studentów międzynarodowych w pełnym wymiarze godzin. Dla trybów niepełnoetatowych i kształcenia na odległość wynosi £1,130 za 20 modułów kredytowych i £3,390 za rozprawę.

Wstęp

Ten program oferuje niezrównaną okazję do studiowania Szekspira w sercu jego rodzinnego miasta, Stratford-upon-Avon.

Dostarczany przez i nauczany w The Shakespeare Institute, rozwija krytyczne, ale doceniające zrozumienie wkładu Szekspira w historię literatury i teatru oraz miejsce, jakie jego dzieła zajmują w dzisiejszym krajobrazie kulturowym.

Zapewnia ci rygorystyczną i szeroko zakrojoną wiedzę na temat podejść do badania Szekspira, z naciskiem na krytykę, studia tekstowe, sztuki w wykonaniu i historię recepcji Szekspira.

Dynamizm programu wynika z różnorodności podejść krytycznych, teatralnych i historycznych. Oferuje zrównoważone studia w różnych dziedzinach, czerpiąc ze specjalnych zainteresowań dedykowanego zespołu uczonych Szekspira.

Okazało się to nieocenione dla studentów zmierzających do różnych karier i zapewnia solidne podstawy do badań na wyższym poziomie.

Studenci mają możliwość studiowania tego programu na miejscu w The Shakespeare Institute w Stratford-upon-Avon lub przez internet, kształcenie na odległość. Studiowanie za pośrednictwem kształcenia na odległość oznacza, że możesz kontynuować zatrudnienie obok studiów magisterskich.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

  • Lokalizacja - studiowanie w The Shakespeare Institute w sercu Szekspirowskiego Stratford-upon-Avon oferuje Ci doświadczenie akademickie niezrównane przez żaden inny uniwersytet. Będziesz studiować w odległości spaceru od miejsca urodzenia, szkoły i grobu Szekspira oraz teatrów Royal Shakespeare Company.
  • Royal Shakespeare Company (RSC) współpraca - Nasza ekscytująca współpraca z RSC oferuje studentom naprawdę wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, mieszając akademię i kreatywność w ekscytujący nowy sposób, aby wspierać innowacyjne metody teatru i nauki. Od czasu jego uruchomienia studenci w programie MA Shakespeare and Creativity doświadczyli wyjątkowych i szerokich możliwości pracy z artystami RSC w ramach różnych projektów i modułów.
  • Dostęp do fantastycznych zasobów - będziesz otoczony wieloma zasobami. Biblioteka Instytutu Szekspira jest znaną kolekcją o międzynarodowym znaczeniu. Będziesz miał również dostęp do wyjątkowych kolekcji obrazów, zapisów i zbiorów bibliotecznych Shakespeare Birthplace Trust.
  • Tętniąca życiem i aktywna społeczność - Instytut zapewnia intensywne doświadczenie edukacyjne w badaniu Szekspira z różnych perspektyw, przy wsparciu i zachęcie pracowników Instytutu, którzy wszyscy są szanowani w swojej dziedzinie.
  • Konferencje podyplomowe - Instytut jest gospodarzem wielu konferencji krajowych i międzynarodowych. Najważniejszym punktem roku akademickiego jest coroczna konferencja Britgrad organizowana przez studentów dla studentów. Będziesz mógł dołączyć do studentów podyplomowych z całego świata, aby dać i usłyszeć krótkie referaty na temat wszystkich aspektów Szekspira i wczesnego współczesnego dramatu. Britgrad zapewnia absolwentom wyjątkową okazję do podzielenia się swoją pracą z rówieśnikami i usłyszenia, nad czym pracują inni absolwenci w podobnych i pokrewnych dziedzinach.

Studia w Stratford-upon-Avon

Student pracujący w Stratford. Instytut Szekspira oferuje niezrównaną możliwość studiowania Szekspira w Stratford upon Avon - miejscu urodzenia Szekspira. W odległości krótkiego spaceru od Royal Shakespeare Company, Instytut Szekspira jest działem tylko podyplomowym, który oferuje dedykowane wsparcie i zasoby dla swoich studentów. Oprócz przestrzeni dydaktycznej, przestrzeni do nauki i dedykowanej biblioteki Szekspira, Instytut organizuje szereg wydarzeń i działań, w tym seminaria czwartkowe, coroczną konferencję Britgrad i przedstawienia.

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Referencje studentów

</p>

O szkole

pytania