Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law MA Nauczanie języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami (TESOL) (kształcenie na odległość)
University of Birmingham - College of Arts and Law

MA Nauczanie języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami (TESOL) (kształcenie na odległość)

Online

30 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Apr 2024

GBP 1220 *

Nauka na odległość

* za moduł od października 2023 r. do lipca 2024 r.

Wstęp

Czy jesteś zainteresowany karierą w nauczaniu języka angielskiego? Jesteś już nauczycielem języka angielskiego i chcesz podnieść swoją pozycję zawodową?

Nasze popularne studia magisterskie Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL) są przeznaczone dla praktykujących nauczycieli języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami. Badamy różne podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego oraz badamy ścisły związek między teorią i praktyką nauczania języków obcych.

Program zachęca do korzystania z koncepcji i teorii, które napotkasz podczas studiów we własnej klasie.

Jest to zestaw interaktywnych materiałów szkoleniowych do samodzielnej nauki w niepełnym wymiarze godzin przez okres co najmniej 30 miesięcy.

Oferujemy również roczny program w pełnym wymiarze godzin na terenie kampusu - więcej informacji można znaleźć na stronie Teaching English to Speakers of Other Languages MA.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

  • Elastyczność - mamy wiele dat rozpoczęcia w ciągu roku, więc masz możliwość wyboru, kiedy chcesz rozpocząć naukę u nas. Możesz uczyć się w domu, we własnym czasie i we własnym tempie, dzięki czemu możesz połączyć zdobywanie kwalifikacji z innymi zobowiązaniami. Możesz także rozwijać swoją karierę bez konieczności rezygnacji z zatrudnienia
  • Studiując z dowolnego miejsca na świecie, możesz uzyskać dostęp do materiałów kursu online z dowolnego miejsca na świecie, więc jeśli zmienisz pracę lub nawet przeprowadzisz się do innego kraju, możesz kontynuować naukę.
  • Zastosowanie w prawdziwym życiu - możesz zacząć stosować nową wiedzę i spostrzeżenia w swoim życiu zawodowym jeszcze podczas studiów. Wielu studentów decyduje się na podjęcie tematów związanych z pracą w swoich pracach dyplomowych
  • Możliwość wzięcia udziału w naszej szkole letniej - będziesz mógł wziąć udział w jednej z naszych szkół letnich w Birmingham i/lub Japonii, aby dowiedzieć się więcej o dyscyplinie i spotkać się z wykładowcami i innymi studentami biorącymi udział w programie. Prowadzimy również szkolenia online, takie jak szkolenia wprowadzające i warsztaty dla naszych studentów.
  • Dostęp do doskonałych zasobów - będziesz mieć również bezpłatny dostęp do szeregu zasobów online i korpusów przechowywanych w Centrum Badań Korpusowych. Będziesz mieć również dostęp do zasobów, takich jak Academic Writing Advisory Service i Bank of Assessed Work, aby pomóc w przejściu na studia podyplomowe. Posiadamy również szeroką i stale rosnącą gamę książek i czasopism dostępnych za pośrednictwem biblioteki internetowej uniwersytetu&rsquo's
  • Osobisty opiekun - jako student zdalny będziesz mieć swojego osobistego opiekuna, którego zadaniem jest prowadzenie i wspieranie cię w trakcie programu. Będzie on pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące treści programu i udzielić porad na temat tego, co należy przeczytać i jak pisać zadania.
  • Doskonała reputacja; Wydział Języka Angielskiego i Lingwistyki jest jednym z najstarszych i największych tego typu w kraju. Programy na odległość działają od ponad dwudziestu pięciu lat i zyskały doskonałą reputację. Materiały online zostały opracowane przez ekspertów w tej dziedzinie o różnych zainteresowaniach badawczych i specjalizacjach. Uniwersytet Birmingham zajmuje 10. miejsce w Wielkiej Brytanii wśród uniwersytetów Russell Group w badaniu Research Excellence Framework 2021 według Times Higher Education.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

</p>

O szkole

pytania