Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law MA Historia wojskowości w kształceniu na odległość
University of Birmingham - College of Arts and Law

MA Historia wojskowości w kształceniu na odległość

Online

2 Years

Język angielski

Niepełny etat

30 Aug 2024

Sep 2024

GBP 5265 / per year *

Nauka na odległość

* dla wszystkich studentów

Wstęp

Od murów Troi po ulice Sangin, działania wojenne były w centrum ludzkiego życia i śmierci. Ci, którzy nie wiedzą nic o wojnie, nie mogą zrozumieć ani przeszłości, ani teraźniejszości, ponieważ, jak powiedział słynny Trocki, "wojna jest lokomotywą historii".

Współczesna historia wojskowości to jednak coś więcej niż tylko odtwarzanie starych bitew. Może na przykład nauczyć nas wiele o kulturach i społeczeństwach, które znalazły się w stanie wojny, a nawet o duszach mężczyzn i kobiet, którzy walczą.

Nasze dwuletnie studia magisterskie z historii wojskowości w ramach kształcenia na odległość oferują możliwość poznania historii wojskowości, w szczególności w oparciu o doświadczenie Birmingham w historii dwóch wojen światowych i lotnictwa. Studiowane tematy obejmują dowodzenie i przywództwo, taktykę, operacje i wykorzystanie technologii, etykę i wojnę oraz indywidualne doświadczenia wojenne.

Kurs ten pobudzi i rzuci wyzwanie do myślenia o historii działań wojennych we wszystkich jej aspektach, budując zestaw umiejętności w ciągu dwóch lat studiów niestacjonarnych, które przygotują cię do dalszych badań w tej dziedzinie i / lub poszerzą i pogłębią twoje zrozumienie okrutnego, złożonego, ale nieskończenie fascynującego zjawiska, jakim jest wojna.

Wydział Historii w Birmingham zajmuje ósme miejsce w kraju w badaniu Research Excellence Framework 2021 na podstawie średniej ocen (Times Higher Education).

Ta wiedza badawcza jest widoczna w naszym nauczaniu w ramach naszych programów, czerpiąc z różnorodnej wiedzy regionalnej i chronologicznej dostępnej w Departamencie Historii.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

  • Ekspertyza badawcza - Wydział Historii zajmuje ósme miejsce w kraju w badaniu Research Excellence Framework 2021 na podstawie średniej ocen, według Times Higher Education. Program jest również realizowany przez dedykowane centrum badawcze, Centrum Studiów Wojennych.
  • Dołącz do aktywnej społeczności online - Studiowanie na odległość nie jest samotnym doświadczeniem na Wydziale Historycznym. Będziesz mieć możliwość wirtualnego spotkania i interakcji ze studentami z całego świata, co przyniesie korzyści w nauce.
  • Elastyczność - będziesz mieć ekscytującą możliwość dogłębnego zbadania wybranego obszaru studiów poprzez wybór tematu pracy dyplomowej.
  • Zmiana kariery - kwalifikacje zdobyte na University of Birmingham mogą być trampoliną do awansu u obecnego pracodawcy, platformą, z której można rozpocząć nową karierę lub po prostu sposobem na zwiększenie efektywności w obecnej roli.
  • Stałe wsparcie - zostanie ci przydzielony osobisty opiekun, który poprowadzi cię przez program.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

</p>

O szkole

pytania