Keystone logo
University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

Wstęp

Nasz cel

University of Wollongong jest uniwersytetem intensywnie prowadzącym badania, cieszącym się znakomitą reputacją ze względu na środowiska edukacyjne w szerokim zakresie dyscyplin.

Nasze zaangażowanie w naszych studentów jest oczywiste u naszych absolwentów, którzy są uznani za ich możliwości, jakość i sukces w globalnym miejscu pracy.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW to międzynarodowa sieć kampusów i regionalnych centrów edukacyjnych. Wraz z naszymi partnerami tworzymy silną i połączoną obecność w naszych społecznościach.

Jesteśmy młodym i tętniącym życiem uniwersytetem z niesłabnącymi ambicjami. Cenimy naszą zdolność badawczą do pracy nad złożonymi problemami interdyscyplinarnymi. Nasz duch dociekań napędza nasze środowiska badawcze i edukacyjne oraz nasz cel, jakim jest zdobycie miejsca w pierwszym 1% światowych uniwersytetów.

Historia UOW

W powojennej epoce rozwoju i innowacji, ówczesny Uniwersytet Techniczny w Nowej Południowej Walii ustanowił oddział w Wollongong, aby szkolić inżynierów i metalurgów lokalnego przemysłu stalowego. Instytucja ta rozwijała się i ewoluowała, aw 1975 r. Uchwalono ustawodawstwo w parlamencie Nowej Południowej Walii, ustanawiając Uniwersytet Wollongong jako niezależną instytucję.

UOW jest dumny z bogatej historii, która rozwinęła się odkąd te pierwsze zajęcia odbyły się w 1951 roku. Uniwersytet z pewnością przeszedł długą drogę: nadal szkolimy inżynierów i metalurystów, ale teraz szkolimy także artystów, przedsiębiorców, nauczycieli i innowatorów.

118910_0E6A5287JPG.jpg

Badania

W UOW poświęcamy się badaniom, które mają znaczenie. Kładziemy nacisk na partnerstwo i współpracę, aby zapewnić rzeczywisty wpływ. Wykażemy nasze zaangażowanie w innowacyjność, nadając wspaniałym pomysłom prawdziwy Pathway inkubatora przedsiębiorczości. Zapraszamy do dzielenia się naszymi badaniami i partnerem z naszą społecznością. Wspieramy się nawzajem, aby poprawić reputację UOW w zakresie doskonałości badawczej i innowacji.

Nasze miejsce, cel i wartości

Uniwersytety nigdy nie były ważniejsze dla naszej przyszłości. W świecie, który boryka się z bardzo dużymi i złożonymi wyzwaniami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi, nasze uniwersytety odegrają kluczową rolę w utrzymaniu konkurencyjności Australii i spójności społecznej. Sektor szkolnictwa wyższego stanie na czele kształtowania współczesnej polityki i nowoczesnego społeczeństwa.

Na University of Wollongong (UOW) będziemy nadal koncentrować się na oferowaniu spersonalizowanych doświadczeń i wyróżniających się środowisk edukacyjnych. Będziemy rozwijać bardzo poszukiwanych absolwentów, którzy doświadczyli intensywnie pracochłonnych studiów uniwersyteckich i ambitnego nauczania intelektualnego.

Dążymy do generowania doskonałych badań i wyników światowej klasy. Nasz cel, jakim jest zdobycie miejsca w pierwszym 1% światowych uniwersytetów, daje szansę na odnowienie i odświeżenie.

118908_IMG_7990JPG.jpg

Najbliższy okres daje duże możliwości:

 • Kontynuacja dążenia do stworzenia doskonałego środowiska badawczego, silnej szkoły podyplomowej i wyraźnych zachęt do ukierunkowania badań i produktywności;
 • Zakończenie transformacji naszego programu nauczania związanego z popytem studentów, wynikami absolwentów i wykorzystaniem nowych technologii;
 • Zainwestuj w naszych ludzi, aby współpracowali wewnętrznie i zewnętrznie, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy;
 • Wzmocnij nasze kampusy i dostosuj nasze obiekty do zmian w centrach populacji, systemie opartym na popycie i nowych priorytetach badawczych;
 • Wykorzystaj naszą reputację jako globalnej, wielocentraliowskiej uczelni poprzez rozwój naszego międzynarodowego programu i portfolio;
 • Współpracuj z naszymi partnerami, aby zwiększyć poziom innowacyjności i wpływu oraz przyczynić się do tworzenia nowych przedsiębiorstw;
 • Współpracuj z naszymi absolwentami, aby zbudować sieć na całe życie;
 • Utrzymanie sprawnej i produktywnej uczelni wyższej skupionej na zdolnościach adaptacyjnych i stabilności finansowej;
 • Postaraj się uczynić z UOW docelowy uniwersytet i Wollongong miasto uniwersyteckie.

Profesor Paul Wellings CBE, wicekanclerz.

Lokalizacje

 • North Wollongong

  Northfields Avenue, 2522, North Wollongong

 • Sydney

  Sydney, Australia

  pytania