Keystone logo
The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

Wstęp

Uniwersytet Wollongong w Dubaju (UOWD) jest jedną z najstarszych, najbardziej prestiżowych i myślących przyszłościowo instytucji szkolnictwa wyższego w regionie. Nasz program nauczania i praktyki nauczania odzwierciedlają te z UOW Australia, które stale plasują się wśród 2% najlepszych uniwersytetów na całym świecie i są rozpoznawane w kraju i za granicą.

Nasze ciągłe wysiłki w zapewnianiu edukacji na światowym poziomie są widoczne w naszym długoletnim rankingu pod względem zatrudnialności absolwentów, a także powód, dla którego nasi absolwenci są bardzo poszukiwani przez pracodawców.

120815_UOWDnowykampus003.jpg

UOWD jest naprawdę dynamiczną i różnorodną instytucją, która oferuje szerokie spektrum programów z zakresu biznesu, inżynierii, nauk informatycznych, a także sztuki i nauk humanistycznych, mających na celu rozwój absolwentów, którzy są etyczni, mobilni, znają się na technologii i są gotowi na wielokulturowe miejsca pracy. Nasze programy są odpowiednie i związane z branżą, z silnym naciskiem na zachęcanie do kreatywnego i krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i rozwoju unikalnych umiejętności przywódczych.

120789_156UOWD.jpg

Wszystkie nasze programy są dostosowane do krajowych priorytetów, a jednocześnie dostosowane do wymagań i potrzeb globalnego rynku pracy. Przy wsparciu ekspertów branżowych integruje rzeczywiste praktyki z teorią, zapewniając naszym studentom przygotowanie do rozwiązywania złożonych problemów biznesowych.

Nasz wydział składa się z bardzo szanowanych naukowców z całego świata, którzy wnoszą ze sobą bogate doświadczenie w zakresie nauczania, badań i przemysłu. Wydział UOWD jest aktywnymi badaczami i koncentruje się na tworzeniu wybitnych badań z wynikami, które przyniosą korzyści społeczności na poziomie regionalnym i międzynarodowym.

Sukces naszych absolwentów jest świadectwem jakości edukacji UOWD – ponad 9500 absolwentów odciska swoje piętno na świecie i cieszymy się niezwykle dużym uznaniem w sektorze biznesu, rządu i społeczności, zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak i na arenie międzynarodowej.

UOWD znajduje się w samym sercu Dubaju, największej i najszybciej rozwijającej się stolicy biznesowej ZEA, a studiowanie na naszym uniwersytecie zapewni Ci możliwość poszerzenia międzynarodowej perspektywy i wyposaży Cię w umiejętności, aby stać się globalnymi twórcami zmian.

Uznanie

Wszystkie nasze programy są akredytowane przez Ministerstwo Edukacji ZEA – Spraw Szkolnictwa Wyższego, za pośrednictwem Komisji Akredytacji Akademickiej, a także jakość zapewniana przez UOW Australia, która jest zarejestrowana w Australijskiej Agencji ds. Szkolnictwa Wyższego i Standardów Jakości (TEQSA), krajowym regulatorze szkolnictwo wyższe w Australii. Po ukończeniu studiów studenci mogą wybrać dyplom z UOWD lub dyplom z University of Wollongong Australia.

120794_185UOWD.jpg
120793_183UOWD.jpg
120797_365UOWD.jpg
120799_388UOWD.jpg

Lokalizacje

  • Dubai

    University of Wollongong in Dubai Blocks 5, 14 & 15, Dubai Knowledge Village P.O. Box 20183

    pytania