Keystone logo
University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

Wstęp

Kształcenie podyplomowe na UWM to nie tylko dyplom. To jest przeżycie. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany uzyskaniem tytułu zawodowego magistra, rozwijaniem swojej kariery dzięki certyfikacji, czy prowadzeniem badań i uzyskaniem doktoratu, możesz być pewien, że jesteśmy tak samo zaangażowani w twoją edukację, jak ty. Oto trochę o nas…

Jako jedna z zaledwie dwóch publicznych uczelni badawczych w stanie, UWM oferuje ponad 135 programów magisterskich, doktoranckich, zawodowych i dyplomowych, więcej niż jakikolwiek inny uniwersytet w południowo-wschodnim Wisconsin. Nasze wyróżniające się programy obejmują pierwszą Szkołę Nauk Słodkowodnych w Ameryce, jedyną wyspecjalizowaną szkołę zdrowia publicznego w stanie i jedyną wyspecjalizowaną szkołę artystyczną w systemie University of Wisconsin, a także wiele innych najwyżej ocenianych programów.

Nasi znani w całym kraju profesorowie są liderami w swoich dziedzinach, którzy z pasją rozwijają kolejne pokolenie liderów. Będziesz współpracować z mentorami wydziałów, aby rozwijać ważne i innowacyjne badania w ponad 170 centrach, laboratoriach i instytutach UWM.

Jesteśmy tętniącą życiem społecznością prawie 25 000 studentów - w tym prawie 4700 absolwentów - z całego kraju i ponad 80 krajów. Nasz kampus jest najbardziej zróżnicowany w systemie UW.

Lokalizacje

  • Milwaukee

    North Downer Avenue,3203, 53211, Milwaukee

    pytania