Keystone logo
© University of Winchester
University of Winchester

University of Winchester

University of Winchester

Wstęp

The University of Winchester upoważnia studentów do osiągnięcia ich pełnego potencjału i zrobić różnicę w świecie. Ustawiony w Winchester, pięknym, kwintesencji angielskiego miasta z bogatym dziedzictwem i żywą współczesną kulturą, przyjazne i kompaktowe kampusy uniwersytetu dają studentom korzyści z życia w mieście i kampusie. Jesteśmy dobrze usytuowani dzięki doskonałym połączeniom transportowym, które pozwalają dotrzeć do Londynu lub na wybrzeże w godzinę, a lotnisko w Southampton jest oddalone o zaledwie 10 minut jazdy pociągiem.

Uniwersytet oferuje wybór stopni licencjackich i podyplomowych, które są nauczane na naszych pięciu wydziałach:

  • Wydział Biznesu i Technologii Cyfrowych: Nowoczesny, myślący przyszłościowo wydział oferujący szereg dysków, w tym Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie Biznesem, Informatyka i Marketing.
  • Wydział Edukacji i Sztuki: ma długą i ugruntowaną historię dostarczania wysokiej jakości stopni i jest domem dla Instytutu Edukacji, Wydziału Edukacji i Studiów nad Dzieciństwem, Wydziału Sztuk Scenicznych oraz Szkoły Mediów i Filmu.
  • Wydział Zdrowia i Dobrego samopoczucia: Wybitne stopnie, które są zaangażowane w postępy w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia dla całego życia. Na kierunku tym znajdują się stopnie naukowe z zakresu pielęgniarstwa, fizjoterapii, pracy socjalnej, ochrony zwierząt i sportu.
  • Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych: Pasjonując się tym, co czyni nas ludźmi, oferujemy nauczanie oparte na badaniach i wybitne wsparcie w Antropologii; Archeologia; Historia; Psychologia; Nauki społeczne, w tym Polityka i Geografia; Filozofia; Angielski i Creative Writing.
  • Wydział Prawa, Przestępczości i Sprawiedliwości: Łącząc wydział prawa i wydział policji, kryminologii i kryminalistyki, wydział wykorzystuje interdyscyplinarne podejście, aby zaoferować dynamiczny zakres stopni, które oferują wykorzystanie specjalistycznych obiektów.

Lokalizacje

  • Winchester

    University of Winchester Sparkford Road, SO22 4NR, Winchester

pytania