Keystone logo
University of Warmia and Mazury in Olsztyn Magister Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
University of Warmia and Mazury in Olsztyn

Magister Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

3 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* gratis, opłata rejestracyjna 85 zł

Wstęp

Wydział Nauk o Środowisku ( University of Warmia and Mazury in Olsztyn , Polska) oraz Wydział Mechaniki i Inżynierii (Uniwersytet Nauk Stosowanych w Offenburgu, Niemcy) zapraszają do aplikowania na studia magisterskie, które są prowadzone od 2008/2009 dla studentów zagranicznych. Kursy rozpoczynają się w semestrze wiosenno-letnim. Jeden semestr spędzi w Offenburgu, a drugi w Olsztynie. W trzecim semestrze studenci mogą wybrać miejsce studiów. Po pomyślnym zaliczeniu trzech semestrów studenci zdobywają „podwójnego magistra” i otrzymują certyfikaty z obu uczelni.

Wszyscy studenci uczestniczą w rzeczywistych projektach, oprócz uczęszczania na wykłady i zajęcia laboratoryjne. Studenci rozwiązują problemy związane z korzystaniem ze środowiska przyrodniczego za pomocą różnych technologii. Uczą się wykorzystywać zaawansowane techniki badawcze do wyciągania wniosków na temat stanu środowiska. Nasi absolwenci posiadają umiejętności i postawy niezbędne do udanej kariery w przemyśle lub instytucjach akademickich.

Czas trwania

  • 3 semestry (1,5 roku)
  • Studia rozpoczynają się w lutym danego roku akademickiego.

Język

  • język angielski
  • ECTS 90

Kwalifikacje

Po pomyślnym zaliczeniu trzech semestrów studenci zdobywają „podwójnego magistra” i otrzymują certyfikaty z obu uczelni. Studenci rozwiązują problemy związane z korzystaniem ze środowiska przyrodniczego przy użyciu różnych technologii. Uczą się wykorzystywać zaawansowane techniki badawcze do wyciągania wniosków na temat stanu środowiska. Nasi absolwenci posiadają umiejętności i postawy niezbędne do udanej kariery w przemyśle lub instytucjach akademickich.

Uprawnienia zawodowe

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w międzynarodowych korporacjach zajmujących się biotechnologią w inżynierii i ochronie środowiska, przemyśle, biogazowniach i biorafineriach, w organach administracji państwowej i samorządowej, w instytutach badawczych lub kontynuować naukę na studiach doktoranckich. studia.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania