Keystone logo
University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

Wstęp

O McIntire

McIntire School of Commerce jest uważana za jedną z najlepszych szkół biznesu w kraju, oferującą światowej klasy programy na poziomie licencjackim, magisterskim i certyfikacyjnym. Program licencjacki McIntire oferuje studentom tytuł Bachelor of Science in Commerce; studenci mogą skoncentrować się na finansach, rachunkowości, marketingu, zarządzaniu lub informatyce.

Oprócz programu licencjackiego McIntire oferuje pięć programów na poziomie magisterskim. Program MS in Commerce, magister zarządzania, ma na celu przygotowanie ostatnich absolwentów sztuk pięknych, nauk ścisłych i technicznych do kariery w biznesie; MS in Global Commerce, oferowane we współpracy z dwiema renomowanymi szkołami biznesu - ESADE Business School w Barcelonie, Hiszpania i Lignan College na Sun Yat-sen University w Guangzhou w Chinach - daje absolwentom studiów licencjackich możliwość rozwoju globalnego biznesu umiejętności, które mogą wypłacać dywidendy przez całą karierę. Program MS in Accounting pomaga niedawno ukończonym studentom księgowości wyostrzyć umiejętności analityczne i techniczne, których potrzebują, aby przodować w dziedzinie rachunkowości.

MS w Programie Zarządzania Technologią Informacyjną (MS in MIT) jest przeznaczony dla początkujących i średnio-zawodowych profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją karierę poprzez lepsze zrozumienie powiązania biznes-IT; MS in Business Analytics (MSBA), dostarczone we współpracy z Darden School of Business UVA, zapewnia specjalistyczne przygotowanie w zakresie umiejętności analitycznych, technicznych i przywódczych niezbędnych do przekształcania zbiorów danych w strategiczne decyzje.

W 2019 r. MS in Commerce zdobyło 1 miejsce w rankingu „Best Master's in Management” w Stanach Zjednoczonych, przyznawanym przez The Economist. W 2018 r. McIntire zdobył 2 miejsce wśród programów licencjackich w Stanach Zjednoczonych według strony internetowej Poets Business Education

W 2019 r. Poeci

117480_pexels-photo-1451448.jpeg

Misja

W McIntire naszą tradycją jest innowacja. Misja szkoły, przyjęta w 2013 r., Oddaje mantrę McIntire:

McIntire School of Commerce to szkoła zawodowa zajmująca się tworzeniem i rozpowszechnianiem wiedzy, która znacząco wpływa na pomysły i działania studentów, naukowców i liderów biznesu na całym świecie. Szkoła McIntire aspiruje do bycia najlepszym, najbardziej innowacyjnym, globalnie ukierunkowanym programem biznesowym na świecie i oferuje wysokiej jakości, innowacyjne, specjalistyczne programy magisterskie, również o orientacji globalnej. Dwa ważne elementy osiągania doskonałości programu i innowacji to zintegrowane i zorientowane na działanie uczenie się i wykorzystywanie mocnych stron wydziału, personelu, studentów i absolwentów poprzez silną kulturę i społeczność.

Pięć podstawowych zasad tej misji to jakość, innowacja, integracja, orientacja globalna i społeczność. Zasady te są konsekwentnie wzmacniane przez wykładowców, pracowników, studentów, absolwentów i partnerów korporacyjnych za pośrednictwem wydziałów McIntire i spotkań pracowników, odbywających się dwa razy w roku spotkań z zarządami McIntire złożonymi z absolwentów i partnerów korporacyjnych oraz różnych pojazdów komunikacyjnych McIntire, w tym czasopism McIntire, rocznie. raporty i różne formy mediów elektronicznych. Zasady te kierują strategicznymi decyzjami dotyczącymi programów, programów nauczania, kadry, pracowników i rozwoju uczniów. Dzięki zaangażowaniu w dążenie do doskonałości, ducha innowacyjności, perspektywy integracyjnej, docenieniu globalizacji biznesu i silnego poczucia wspólnoty, wizją Szkoły jest rozwijanie uczniów w liderów, którzy z powodzeniem żyją, pracują, konkurują i przyczyniają się do nowego globalna rzeczywistość.

Historia

University of Virginia został założony w 1819 roku przez Thomasa Jeffersona. Jego wizja „wioski akademickiej”, w której uczeni i studenci ściśle ze sobą współpracują, pozostaje najważniejsza.

Szkoła McIntire, założona w 1921 r. Z fundacją Paula Goodloe McIntire, zdecydowanie popiera koncepcję wioski akademickiej Jeffersona. Jego licencjacki program biznesowy osiągnął silną reputację krajową, a jego programy magisterskie z zakresu rachunkowości, handlu, globalnego handlu i zarządzania technologią informatyczną są wysoko oceniane przez pracodawców. Podobnie McIntire Business Institute oferuje programy certyfikacji zwiększające karierę dla studentów, absolwentów i specjalistów pracujących.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Charlottesville

    125 Ruppel Drive, 22903, Charlottesville

    pytania